Filtrovat podle

Kategorie
Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Nové zbraně

Vyberte si z naší nabídky nových zbraní pro Vás. Prodáváme zbraně mnoha výrobců, mezi nimi oblíbený Glock, CZ-UB, Walther, nebo třeba Tikka.

Nové zbraně

Pistole Taurus G3X 9mm

Populární pistole nové řady G3 v provedení se standardním rámem s kapacitou 17+1 a zkráceným závěrem z G3C. 2x zásobník 15+1 a 1x zásobník 17+1 Série Taurus® G3 pokračuje v osvědčeném profilu polymerového rámu nyní v hybridní konfiguraci s rukojetí plné velikosti a velkorysým zdrsněním na rukojeti pro maximální kontrolu a udržení v jakýchkoli podmínkách střelby, ale s kompaktní velikostí závěru, která umožňuje lepší a pohodlnější nošení.

Cena 11 950 Kč

Vzduchová pistiole RAZORGUN Maverick 84 4,5 mm CO2

RazorGun Maverick 84 je solidně vyrobená CO2 vzduchová zbraň, určená pro rekreaci a výuku střelby. Pokud hledáte svou první vzduchovku, RazorGun Maverick 84 je osvědčený model, který vyniká dostupnou cenou, odolnou konstrukcí a vysokou účinností výstřelu.

Cena 1 490 Kč

Airsoftka Beretta APX 6mm CO2

Beretta APX black 6 mm je licencovaná airsoftová replika s kovoým závěrem, která se vyznačuje vysokou úsťovou rychlostí, silným blowback systémem a skvělou ergonomií.

Cena 3 290 Kč