Filtrovat podle

Kategorie

Dostupnost

Značka

Ráže

Nejnovější články

Nové zbraně

Vyberte si z naší nabídky nových zbraní pro Vás. Prodáváme zbraně mnoha výrobců, mezi nimi oblíbený Glock, CZ-UB, Walther, nebo třeba Tikka.

Nové zbraně

V kategorii se nachází 279 produktů.

Zobrazení 1-12 z 279 položek

Aktivní filtry

Pistole CZ 75 SP-01 Shadow

Pistole nové generace CZ 75 SP-01, která vznikla na základě připomínek uživatelů z ozbrojených složek, armády a policie. V modelu „Shadow“ se částečně promítly i připomínky továrních střelců Ceské zbrojovky, Anguse Hobdella a Adama Tyce, nejlepších světových střelců ve své kategorii.

Cena 25 990 Kč

Pistole ISSC M22 SD 4,3"...

Polymerový grip s railem spoušť typu SA, prodloužená hlaveň se závitem, stavitelné hledí s bílým rámečkem, muška s kontrastním bílým čtverečkem.

Cena 9 470 Kč

Pistole Bersa Thunder 22...

Argentinská společnost byla založena v polovině 50. let italskými přistěhovalci, strojními inženýry Benso Bonadimani, Ercole Montini a Savino Caselli: E. Montini původně pracoval v Itálii pro firmu Beretta.

Cena 8 990 Kč

VZDUCHOVKA DAISY MODEL 25...

Replika jedné z nejslavnějších amerických zbraní – winchestrovky. Vyzkoušejte si zbraň s níž střílel i bývalý americký prezident Theodore Roosevelt.

Cena 1 690 Kč

VZDUCHOVKA HAMMERLI HUNTER...

Nejslavnější model pružinovky se spodním nátahem od německého výrobce Umarex. Mohutná pažba s ozdobnou rytinou často připomíná reálnou pušku. Hledí je vybaveno TRU-GLO systémem, což jsou světlovodné vlákna, které pomáhají se zamířením při zhoršených podmínkách.

Cena 5 990 Kč