Noční vidění (noktovizory)

Noční vidění (noktovizory)

V kategorii se nachází 14 produktů.

Zobrazení 1-12 z 14 položek

Aktivní filtry

Noční vidění EQUINOX Z 6x50...

Kvalitní noční vidění od americké firmy BUSHNELL. Přístroj nabízí pozorovací vzdálenost až 220 m, přičemž disponuje integrovaným slotem na MicroSD kartu do velikosti 32 gb na záznam videa a snímků.

Cena 15 990 Kč

Noční vidění iGEN IC 2.6x...

Noční vidění první generace s automatickou regulací infračerveného přísvitu. Přístroj je dodávaný v sadě, která obsahuje jednoduchý tripod, telekonvertor, baterie, pytlík s příslušenstvím a jednoduchý uživatelský manuál

Cena 24 990 Kč

Noční vidění XGEN 2.1x...

Lehký monokulár XGEN od značky NIGHT OWL OPTICS se zabudovaným infračerveným přísvitem. Přísvit disponuje několika přednastavenými programy určenými do různých světelných podmínek

Cena 3 890 Kč

Noční vidění GALACTIC VIEW...

Lehký monokulár s pětinásobným manuálním přiblížením od značky NIGHT OWL OPTICS. Tělo přístroje je vyrobené z odolného plastu s povrchovou úpravou připomínající gumu. Přístroj je ideální ke sledování noční oblohy.

Cena 11 690 Kč

Noční vidění NEXGEN II 5x...

Kvalitní noční vidění s manuálním pětinásobným zvětšením od značky NIGHT OWL OPTICS. Přístroj je vyrobený z odolného plastu s povrchovou úpravou připomínající gumu.

Cena 10 390 Kč

Noční vidění 4x monokulár...

Lehký a odolný monokulár s manuálním čtyřnásobným přiblížením od značky NIGHT OWL. Monokulár je vybaven infračerveným přísvitem pro použití v úplně tmě. Čočky přístroje jsou vyrobeny z kvalitního skla, tělo je z lehkého hliníku plastovým povrchem.

Cena 10 390 Kč

Noční vidění 3x monokulár...

Lehký a kompaktní monokulár s trojnásobným manuálním přiblížením od značky NIGHT OWL OPTICS. Jeho tělo je vyrobené z odolného hliníku, který je pro lepší vlastnosti opatřen plastovou povrchovou úpravou připomínající gumu.

Cena 7 790 Kč

Noční vidění NONEXGEN 2x...

Kompaktní noční vidění s nízkou hmostností od značky NIGHT OWL OPTICS. Tělo monokuláru je vyrobené z odolného plastu s povrchovou úpravou připomínající gumu.. Produkt je ideální na pozorování přírody, pro lovecké nadšence, rybáře apod.

Cena 17 990 Kč

Noční vidění NEXGEN 2x...

Kvalitní binokulár s dvojnásobným přiblížením od značky NIGHT OWL OPTICS. Tělo binokuláru je vyrobené z odolného plastu, který je opatřen plastovou povrchovou úpravou připomínající gumu.

Cena 15 490 Kč

Noční vidění XGEN PRO 3-6x...

Lehký monokulár s tří až šestinásobným zoomem od značky NIGHT OWL OPTICS. Přístroj disponuje infračerveným přísvitem, jehož výkon lze manuálně nastavit dle okolních světelných podmínek

Cena 4 890 Kč