Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Zvětšení
Hmotnost (g)
Provedení
Průměr objektivu
Filtrovat

Noční vidění (noktovizory)

Noční vidění (noktovizory)

Digitální zaměřovač Photon RT 4.5x42

Universální zaměřovači dalekohled pracující na principu digitální kamery s CMOS senzorem. Model RT je vybaven vyspělými funkcemi jako například WiFi, Stream Vision, videorekordérem, má integrovaný IR přísvit 940nm a umožňuje externí napájení.

Cena 16 990 Kč

Noční vidění FIREFIELD 4x50 monokular ČERNÉ

Kvalitní noční vidění, které vám umožňuje ve tmě vidět a zároveň nebýt viděn. Gumový odolný obal. Zvětšení 3x, zorné pole 15o, čočka objektivu 50 mm, maximální zorné pole 300 m, dioptrická korekce ± 4 dioptrie, dosah IR 100 m, provozní napětí 3V. 

Cena 9 990 Kč

Noční vidění NONEXGEN 2x monokulár ČERNÉ

Kompaktní noční vidění s nízkou hmostností od značky NIGHT OWL OPTICS. Tělo monokuláru je vyrobené z odolného plastu s povrchovou úpravou připomínající gumu.. Produkt je ideální na pozorování přírody, pro lovecké nadšence, rybáře apod.

Cena 17 990 Kč

Noční vidění 4x monokulár ČERNÉ

Lehký a odolný monokulár s manuálním čtyřnásobným přiblížením od značky NIGHT OWL. Monokulár je vybaven infračerveným přísvitem pro použití v úplně tmě. Čočky přístroje jsou vyrobeny z kvalitního skla, tělo je z lehkého hliníku plastovým povrchem.

Cena 10 390 Kč

Noční vidění 4x MARINE monokulár ČERNÉ

Odolný monokulár s manuálním čtyřnásobným přiblížením a certifikací odolnosti IP67 od značky NIGHT OWL OPTICS. Tělo přístroje je vyrobeno z lehkého hlíníku s plastovou povrchovou úpravou připomínající gumu

Cena 12 390 Kč