Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat

Oleje pro čištění zbraní

Oleje pro čištění zbraní

Ballistol Klever rychločernění 50ml

Ballistol Klever rychločernění 50ml Rychločernění Klever slouží k černění kovových povrchů palných zbraní. Nesmí se používat na oceli obsahující více než 3% chromu. Po nanešení Klever rychločernění se doporučuje dodatečně ošetřit plochu olejem Ballistol.

Cena 290 Kč

BALLISTOL universální olej-sprej, 200ml

BALLISTOL čistí, ošetřuje, chrání a KONZERVUJE jak lovecké a sportovní zbraně, tak i služební zbraně všeho druhu. Usazeniny olova, mědi a červené mosazi v hlavni se chemicky rozpustí a zbraň opět získá původní přesnost.

Cena 199 Kč

Olej na zbraně Helikon-Tex 100 ml

Univerzální olej vhodný ke konzervaci a promazání jakékoli součástky vaší zbraně. Díky tomu, že se jedná o přirodní produkt, může být použit k ošetření i dřevěných částí zbraně. Olej je bez zápachu a glykolu.

Cena 119 Kč

Olej na zbraně Helikon-Tex 100 ml

Univerzální olej ve spreji určený pro péči pro používané i dlouhodobě skladované zbraně. Díky unikátnímu složení olej perfektně promaže a zakonzervuje pohyblivé části zbraně, přičemž nezanechává nepříjemný zápach a neobsahuje glykol

Cena 129 Kč

Olej Helikon-Tex k čištění zbraně 400ml

Univerzální olej ve spreji určený pro péči pro používané i dlouhodobě skladované zbraně. Díky unikátnímu složení olej perfektně promaže a zakonzervuje pohyblivé části zbraně, přičemž nezanechává nepříjemné zápachy a neobsahuje glykol

Cena 159 Kč