Filtrovat podle

Kategorie
Cena
Výrobce
další... méně
Objem v litrech
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Domů

Domů

V kategorii se nachází 5436 produktů.

Zobrazení 1-12 z 5436 položek

Sada čištění pro optiky Vortex

Kompletní sada Vortex pro čištění a údržbu optiky Vortex VTX Fog Free. Je ideální pro všechny druhy pozorovacích dalekohledů, dalekohledů, monokulárů, puškohledů, kolimátorů a dalších produktů, které vyžadují čištění skla.

Cena 539 Kč

Dalekohled Vortex Diamondback HD 10x28

Bez ohledu na to, co děláte - zda turistiku, outdoor nebo lov - je důležité mít dobrý dalekohled. Vortex Diamondback HD 10x28 je skvělý dalekohled, který má pevnou hliníkovou konstrukci, která je odolná vůči vodě a nárazům, což zajišťuje odolnost, lehkost a praktičnost. Má také vícevrstvou antireflexní vrstvu, která umožňuje pohodlné pozorování a zabraňuje rosení čoček.

Cena 4 790 Kč

Lampa petrolejová 25cm Hurricane ZELENÁ MATOVÁ

Klasická petrolejová lucerna je ideálním společníkem pro jakoukoli venkovní aktivitu. Může být také použit jako atmosférické osvětlení nebo pro kempování. Lucerna má praktickou kovovou rukojeť. Hoří s jednou nádrží paliva asi 20 hodin a pracuje s lampovým čirým olejem nebo petrolejem.

Cena 490 Kč

Boresnake pro pistole 9mm

Čisticí šňůra na pistoli. Doporučeno pro čištění hlavně na střelnici, když nemáme čistící tyč. Umožňuje vyčistit zbraň bez její demontáže. Určeno pro zbraně ráže 9mm

Cena 219 Kč

Potah FMA na helmu FAST ICC FG

Kvalitní potah na helmu, který je vymyšlen tak, aby nijak neomezoval jakékoli funkce dané helmy. Není problém jej tedy používat při nasazené kameře, svítilně či s nočním viděním. Potah váží pouhých 65g, takže nijak drasticky nezvýší váhu helmy. K dispozici v různých druzích maskování.

  • nízká váha (65g)
  • neomezuje používání montáží
  • skvělý jako dekorace helmy

Cena 420 Kč

Opakovací puška CZ 600 RANGE .308w

Primárně sportovní model s těžkou varmintovanou hlavní a laminovanou pažbou originálního designu CZ, vhodný i pro odstřel škodné nebo lov na delší vzdálenost. Hlaviště je optimalizované pro přesnou střelbu s oporou a vybaveno lícnicí, jejíž výšku lze nastavit bez použití nástrojů. Toto provedení se dodává pouze s ocelovým lúžkem.

Cena 41 920 Kč