Komisní zbraně

Komisní zbraně jsou zbraně z druhé ruky, vykoupené, použité, starší. Všechny zbraně mají samozřejmě záruku a ověřenou funkčnost. Stav zbraně najdete v popisu.

Komisní zbraně

V kategorii se nachází 7 produktů.

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Aktivní filtry

Pistole Glock 19C 9x19

Glock 19 C 9mm Luger

varianta s úsťovým kompenzátorem

Pistole Glock v Řadě Compact jsou o něco menší a lehčí než modely v základní řadě Standard, jsou proto vhodné pro běžné nošení a jako služební zbraň.

Cena 10 000 Kč

Samonabíjecí puška KBK wz. 88 Tantal

Polsko mělo v době Varšavské smlouvy ve výzbroji zavedené licenční útočné pušky AKM v ráži 7,62 x 39, nicméně paralelně se zaváděním nového náboje 5,45 x 39 v SSSR se i v Polsku zahájil plán na budoucí přezbrojení na zbraně této ráže.

Cena 23 290 Kč

Samonebíjecí puška Sten MK V

Samopaly STEN se nesmazatelně zapsaly do historie jak celé druhé světové války, tak bohužel neslavně i do té čistě československé, kdy STEN ve verzi Mk. II z dosud ne zcela jasných důvodů selhal v rukou Jozefa Gabčíka.

Cena 25 990 Kč

Samonabíjecí puška M14 US Rifle

Puška M14 a následně její civilní varianta M1A vznikla na přelomu 40. a 50. let 20. století a následně byla nejprve s plně samočinné a posléze pouze samonabíjecí verzi zavedena jako MBR (Main Battle Rifle) do US Army a dále ostatních ozbrojených sil USA.

Cena 52 099 Kč