Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat

Balistické pláty / inserty

Balistické pláty / inserty

Protišoková podložka Folkward (nebalistická)

Tato lehká vložka se nosí jako další vrstva pod jakoukoli balistiku nejen řady Folkward. Antišoková podložka byla speciálně vyvinuta pro použití v moderním systému nosičů plátů. Snižuje trauma při nárazu. Navíc její tuhý design nosič pěkně tvaruje. 

Cena 499 Kč

Boční balistický plát Folkward Level III LT 20

Ultralehký boční balistický plát NIJ III je nejlehčím řešením řady ECO společnosti Folkward. Nabízí skvělou ochranu a je dokonalým společníkem pro dlouhé hodiny služebního nošení. Díky ergonomickému zakřivení ho můžete nosit na levé nebo pravé straně těla. 

Cena 2 990 Kč

Boční balistický plát Folkward Level III LT 15

Ultralehký boční balistický plát NIJ III je nejlehčím řešením řady ECO společnosti Folkward. Nabízí skvělou ochranu a je dokonalým společníkem pro dlouhé hodiny služebního nošení. Díky ergonomickému zakřivení ho můžete nosit na levé nebo pravé straně těla. 

Cena 2 490 Kč

Balistický plát Folkward Level III+

Balistický plát Folkward LEVEL III+ je moderní vložka na bázi polyetylenu, která uživateli zaručuje ochranu proti střelám ve standardu NIJ III+. Díky použití vysokohustotního polyethylenu jako jediného funkčního materiálu se deska vyznačuje schopností zastavit až šest projektilů přičemž disponuje relativně nízkou hmotností. V kombinaci s profilem Multicurve zaručuje vysoký komfort používání.

Cena 5 990 Kč

Balistický plát Folkward Level IV (keramika)

Balistický plát Folkward LEVEL IV je moderní vložka na bázi polyetylenu, která zaručuje uživateli ochranu proti střelám ve standardu NIJ IV. Díky použití vysokohustotního polyetylenu v kombinaci s tvrdou, keramickou přední stranou má deska schopnost účinně působit i proti munici s ocelovým penetrátorem a zajistit tak nejvyšší úroveň ochrany. V kombinaci s profilem Multicurve zaručuje vysoký standard bezpečnosti a komfortu používání.

Cena 6 090 Kč

Balistický plát Folkward Level III++ (keramika)

Balistický plát Folkward LEVEL III ++ je moderní vložka na bázi polyetylenu, která chrání uživatele proti střelám s olověným jádrem. Díky použití vysokohustotního polyetylenu v kombinaci s tvrdou, keramickou přední stranou poskytuje deska účinnou ochranu proti standardní munici NATO. V kombinaci s anatomickým profilem Multicurve zaručuje vysoký standard bezpečnosti a komfortu používání.

Cena 6 790 Kč

Balistický plát Folkward Level III

Balistický plát Folkward LEVEL III je moderní vložka na bázi polyetylenu, která chrání uživatele proti střelám ve standardu NIJ III. Díky použití vysokohustotního polyetylenu v kombinaci s tvrdou, keramickou přední stranou poskytuje deska účinnou ochranu proti standardnímu puškovému střelivu NATO. V kombinaci s anatomickým profilem Multicurve zaručuje vysoký standard bezpečnosti a komfortu používání.

Cena 5 390 Kč