Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Vybavení / Outdoor

Vybavení / Outdoor

V kategorii se nachází 2175 produktů.

Zobrazení 1-12 z 2175 položek

Cloth Belt Kit pro Work Sharp Blade Grinding Attachment

Sada vyztužených ostřících pásků Work Sharp Cloth je určena všem lidem, kteří požadují od nože dokonalou ostrost. Sada Work Sharp Cloth Belt Kit zvyšuje laťku ostrosti na maximum. Díky použití mikroabrazivní směsi (leštící pasta) můžeme získat neuvěřitelně ostrou řeznou hranu pro náročné úkoly nebo vyleštit povrch "zrcadla" čepele.

Cena 890 Kč

Work Sharp WSKTS MK.2 - bruska na nože

WorkK Sharp WSKTS MK.2 je modernizovaná verze elektrické ostřičky WSKTS, která umožňuje ostřit všechny typy nožů a nástrojů, navíc poskytuje větší pohodlí, lepší kontrolu a rychlost práce.

Cena 2 990 Kč

Work Sharp Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener

Elektrický brousek Work Sharp Ken Onion Edition je mimořádně úspěšným výsledkem spolupráce mezi specialisty Work Sharp a známým výrobcem nožů Kenem Onionem, zodpovědným mimo jiné za vynalezení systému podpory distribuce čepelí „SpeedSafe“.

Cena 4 590 Kč

Zavírací nůž Kandar N172

Zavírací nůž Kandar N172 je určen pro lidi, kteří oceňují pohodlí a bezpečnost, protože čepel ukrytá v rukojeti se osvědčí v široce chápané turistice. Výběrem tohoto nože si můžete být jisti, že váš batoh nepoškodí náhodně vymrštěná čepel z pochvy a riziko náhodného zranění je prakticky nulové.

Cena 289 Kč

Joker JKR430 camo kombinované ostří

Zcela nový, kvalitní nůž španělské značky Joker, známé po celém světě svými vynikajícími produkty. Jedná se o univerzální zavírací nůž celý vyrobený z pevné nerezové oceli. Rukojeť je vyrobena z odolného kovu se zajímavým designem s pogumovanými výstelkami v barvě lesní kamufláže.

Cena 0 Kč

Elite Force EF 167

Elite Force EF167 je taktický zavírací nůž s čepelí z oceli s aretací 440A a profilovaným laminátovým pláštěm G10. Edc nůž s velmi dobrým poměrem cena/výkon!

Cena 499 Kč

Nůž zavírací PENTAGON XR BLACKOUT

Lehký zavírák určený pro profesionální EDC použití. Čepel nože disponuje hladkým ostřím a je vyrobená z prémiové nerezové oceli CRYO CTS XHP. Na výrobu rukojeti byl použit odolný materiál G10

Cena 5 140 Kč