Sekery, mačety, lopatky

Kvalitní mačeta je nepostradatelným pomocníkem v přírodě. Objevte jejich přednosti při kempování. Sekera se může jít zahrabat.

Sekery, mačety, lopatky

V kategorii se nachází 115 produktů.

Zobrazení 1-12 z 115 položek

Aktivní filtry

Krumpáč sklopný s dřevěnou...

Praktický krumpáč se sklopnou vrchní, pracovní částí. Hroty jsou v otevřené poloze zajištěné pomocí aretačního kroužku. Dřevěná hladká rukojeť je zakončená "kuličkou". Celková délka - 72 cm

Cena 690 Kč

Krumpáč sklopný s dřevěnou...

Praktický krumpáč se sklopnou vrchní, pracovní částí. Hroty jsou v otevřené poloze zajištěné pomocí aretačního kroužku. Dřevěná hladká rukojeť je zakončená "kuličkou". Celková délka - 72 cm.

Cena 690 Kč

Lopata na sníh skládací...

Praktická, velmi lehká lopata na sníh, která je rozkládací a je tak dobře skladná. Celková délka lopaty je 60 cm, rozměr listu je 28,5 x 21 cm. Materiál: hliník (list) a polypropylen (rukojeť). Váha - 460 g.

Cena 529 Kč

Lopatka 3-dílná II generace...

Polní rýček/lopatka nové generace. Vychází z US modelu léty prověřeného rýčku. Rukojeť plastová vyztužená skelným vláknem. Možnost použití jako krumpáčku nebo lopatky. Doplněno jednoduchou příležitostní pilkou na hraně lopatky..

Cena 430 Kč

Lopatka BW skládací ZELENÁ...

Originální skládací lopatka/rýček. Používané německou Bundeswehr armádou. Vysoce jakostní ocel a dural. Velmi praktický, použitelný jako sekera a s dvěma ozubenými hranami i jako multitoolový nástroj (motyka, pilka, kladivo aj.)

Cena 690 Kč

Lopatka Gerber Remix mini

Skládací rýček s rychlým výsuvným mechanismem, který se lehce ovladá pojistným tlačítkem. Rýček poskytuje možnost použít jej jako kladivo pro zatloukání stanových kolíků.

Cena 790 Kč

Lopatka M48 KOMMANDO...

Taktický rýček/lopatka o celkové délce 41 cm. Lopatka je vyrobena z velmi odolných materiálu (nerez ocel, rukojeť nylon se skelným vláknem), nabroušená hrana, zuby slouží jako pilka.

Cena 1 990 Kč