Filtrovat podle

Kategorie
Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Optika

Optika

Montážní kroužky UTG Leapers 1"/11mm

Dvoudílná vysoká 1'' / 11 montáž od americké firmy Leapers z řady AccuShot, vyrobená z velmi tvrdých a lehkých slitin leteckého hliníku. Maximální velikost okuláru pro tuto montáž je 56 mm.

Cena 639 Kč

Kolimátor Leapers UTG RG40CDQ 3.9'' 30mm

Uzavřený zaměřovač s červeným/zeleným bodem s velmi jasným a jasným obrazem. Podsvícení s 5-ti stupňovým nastavením jasu bodu. Velké zorné pole a jakákoli vzdálenost od oka jednoznačně ovlivňují komfort používání.

Cena 1 890 Kč

Kolimátor Leapers UTG DS3026W 2.6'' 30mm

Představujeme vám kolimátor Leapers UTG DS3026W 2,6 '' 30 mm s červeným bodem. Uzavřený zaměřovač s červeným bodem se vyznačuje malými rozměry a vysokou kvalitou zpracování. Tubus kolimátoru je vyroben z duralu, díky čemuž získáte spolehlivý a efektivní optický systém pro vaši zbraňovou jednotku.

Cena 2 390 Kč

Kolimátor Leapers UTG DS3039W 3.9'' 30mm

DS3039W je nový design ze stáje americké společnosti Leapers. Tento model vyniká od ostatních svými kompaktními rozměry, libovolnou vzdáleností kolimátoru od oka střelce, velmi velkým zorným polem a dvěma rychlými montážemi v sadě (vysoká a nízká), díky čemuž je DS3039W kompatibilní s téměř jakoukoli zbraní. jednotka vybavená lištou picanntini. Za zmínku stojí i kvalitní čočky pokryté antireflexní vrstvou.

Cena 2 990 Kč

Puškohled Vortex Viper PST II 5-25x50 FFP 30mm AO EBR-2C...

Vortex Viper PST II 5-25x50 FFP 30mm AO EBR-2C MRAD je všestranný puškohled s osvětleným záměrným křížem v popředí, který využívá nízkodisperzní skleněné čočky, nastavení paralaxy a otevřené věžičky s mechanismem RZR Zero Stop. Viper PST II je jedním z nejčastěji nakupovaných dalekohledů v Polsku lovci a sportovními střelci.

Cena 26 390 Kč

Puškohled AT3 Tactical 1-4x24 30 mm BDC včetně montáže

Taktický puškohled, také známý jako LPVO, se v posledních letech stává stále populárnější volbou, pokud jde o optiku pro taktické aplikace. Výrazně zvýšené možnosti dosažení přesnosti na střední vzdálenosti převažují nad použitím kolimátoru, přičemž možnost nastavení jediného zoomu umožňuje pohodlné použití zbraně i na velmi blízké vzdálenosti. Puškohled AT3 Red Tail Tactical 1-4 kombinuje tyto výhody s mimořádně dostupnou cenou, která jistě povzbudí jak začínající střelce, tak zkušené lidi, kteří chtějí vidět jiný typ optiky.

Cena 8 490 Kč

Kolimátor AT3 Tactical ARO 3 MOA montáž 21mm

AT3 Tactical ARO red dot je kombinací kompaktních rozměrů a odolnosti, kterou jistě oceníme při použití jako MRDS na pistoli. Tento miniaturní kolimátorový zaměřovač poskytuje uživateli všechny potřebné funkce, které od tohoto typu zařízení očekáváme. Extrémně nízká hmotnost, extrémně snadné binokulární zaměřování a odolnost proti otřesům se zde snoubí s oblíbenou stopou Docter, která umožňuje snadnou instalaci zařízení přímo na závěr pistole. Verze vybavená držákem .83 (22mm) umožňujícím absolutní ovladatelnost.

Cena 5 990 Kč