Seřadit podle výrobce MECHANIX WEAR

V kategorii se nachází 44 produktů.

Zobrazení 1-12 z 44 položek

Rukavice Mechanix DURAHIDE...

Kvalitní zimní rukavice DURAHIDE DRIVER od renomovaného výrobce MECHANIX. Jsou vyrobeny z kombinace hovězi kůže a měkké podšívky Sherpa, která je doplněna o certifikovanou izolaci C40 3M

Cena 699 Kč

Rukavice Mechanix COLDWORK...

Pohodlné rukavice COLDWORK WINDSHELL od renomovaného výrobce MECHANIX. Rukavice jsou určené do studeného a větrného počasí, ve kterém vás ochrání díky certifikované izolační vrstvě PrimaLoft® Gold.

Cena 799 Kč

Rukavice Mechanix COLDWORK...

Odolné rukavice PEAK v zimní verzi od značky MECHANIX. Rukavice disponují izolací PrimaLoft Gold, která je doplněná nepromokavou svrchní vrstvou. V oblasti kloubů se nachází robustní 5 mm výztuha. 

Cena 1 349 Kč

Rukavice Mechanix COLDWORK...

Zimní rukavice disponující certifikovanou izolací PrimaLoft®, která brání pronikání studeného vzduchu a chrání ruce před chladem. Rukavice jsou kompatibilní s dotykovými displayi.

Cena 699 Kč

Rukavice Mechanix COLDWORK...

Zimní verze rukavic M-PACT od renomovaného výrobce MECHANIX WEAR. Rukavice využívají izolace Thinsulate C40 v kombinaci se syntetickou kůží a voděodolným softshellem. Rukavice jsou kompatibilní s dotykovými displayi. 

Cena 1 059 Kč

Rukavice Mechanix COLDWORK...

Zimní rukavice COLDWORK vycházející z legendárního modelu ORIGINAL od značky MECHANIX. Rukavice využívají izolačního materiálu Thinsulate C40 a jsou vyrobeny z kombinace softshellu a fleece. 

Cena 699 Kč

Rukavice Mechanix COLDWORK...

Zimní verze oblíbených rukavic FASTFIT od renomovaného výrobce MECHANIX WEAR. Rukavice jsou vyrobeny z kombinace voděodolného softshellu a fleece. Rukavice mají vyztužený palec a jsou kompatibilní s dotykovými displeji

Cena 599 Kč

Rukavice Mechanix WINTER...

Hřejivé rukavice WINTER IMPACT druhé generace určené do zimních podmínek. Rukavice jsou zateplené pomocí materiálu 3M Thinsulate, v oblasti kloubů jsou zesíleny pomocí EVA pěny a dlaň chrání certifikovaný materiál Armortex.

Cena 799 Kč

Rukavice SPECIALTY GRIP ŠEDÉ

Rukavie SPECIALTY GRIP od renomovaného výrobce MECHANIX. Rukavice jsou díky vrstvě TrekDry® extrémně pohodlné a díky povrchu Armortex® ideální pro práci v mokrých a mastných podmínkách.

Cena 689 Kč

Rukavice AZIMUTH ČERNÉ

Kvalitní ochranné rukavice AZIMUTH určené pro profesionální využití od značky MECHANIX. Jsou vyrobené z kombince kozí kůže, která je kompatibilní s dotykovými přístroji a nehořlavého materiálu Nomex. 

Cena 2 189 Kč

Rukavice MECHANIX M-PACT...

Řada rukavic Mechanix M-Pact je určena pro použití, kdy je nutné chránit ruce před údery a dalším ohrožením. Svrchní vrstva je vybavena ochrannými výstelkami z EVA pěnového materiálu. Spodní pak gelovými výstelkami.

Cena 899 Kč

Rukavice MECHANIX ORIGINAL...

Rukavice jsou certifikovány jako ochranná pracovní pomůcka a jsou vyrobeny z nejlepších materiálů. Spodní strana je vyrobena z umělé kůže Clarino, svrchní část z materiálu Spandex. Pro meziprstní části byl použit elastický materiál Lycra.

Cena 659 Kč