Skoro EKO balení zboží

Snažíme se být co nejekologičtější, nebo alespoň do té míry co jaké to jde. Z tohoto důvodu využíváme použité krabice (samozřejmě čisté a nepoškozené) :-) a pochopitelně taky abychom na balení něco málo ušetřili. Nové krabice využíváme jen naprosto vyjímečně.

  

Jak balíček vypadá?

Balíčky jsou ve čtyřech verzích. Pokud se jedná o malé produkty, které se po cestě nemohou poškodit, používáme bublinkovou obálku hnědou, nebo bílou, spoj obálky VŽDY přelepujeme kvůli bezpečnosti průhlednou páskou. V případě standardních balíčků je pak zboží zabaleno v bublinkové fólii a v krabici, která je následně zabalena do bílé fólie. Pokud to obal zboží dovoluje a nemůže být dopravou poškozen, je zboží zabaleno v originální krabici, následně v bublinách a pak v bílé fólii přelepené průhlednou páskou. Jedná-li se o velké produkty, krabice není ve fólii obalena, ale pouze přelepena páskou. Jako výplňový  materiál využíváme buď papír, recyklátt,nebo vyjímečně bublinkovou fólii či pytlíky se vzduchem.

  

Diskrétnost balení

Záměrně nepoužíváme vlastní pásky s potiskem jak je tomu u spousty prodejců. Uvědomujeme si, že název našeho obchodu může v lidech evokovat různé představy a tak název nijak nepropagujeme. Baléček je bílý, přelepený průhlednou páskou a a jediné co je na něm nalepené je štítek dopravce.