Folkward

Společnost Perifokus s.r.o. se stala výhradním zastoupením/dovozcem pro značku Folkward pro Českou republiku. Většinu zboží držíme skladem a jsme ho schopni expedovat ihned. Zároveň Vám na rozdíl od ostatních dokážeme poskytnout po dohodě marketingovou podporu v podobě merchu a dalších reklamních materiálů. O značce Folkward si můžete přečíst na oficiálních stránkách www.folkward.com nebo shrnutí na našem blogu

 

 

Podmínky VO spolupráce

Máte-li zájem o založení velkoobchodního účtu, je potřeba splnit následující kritéria:

1) Podnikatel v oboru zbraní a střeliva, nebo bezpečnostního materiálu či příbuzných oborech, držitel zbrojní licence

2) Internetový, nebo kamenný obchod, případně kombinace v provozu minimálně 1 rok

 

 

Postup získání VO cen

1) Proveďte standardní registraci účtu na e-shopu

2) Kontaktujte nás z registračního emailu na mail adamek@nakupzbrane.cz a sdělte nám kde a jak budou produkty nabízeny zákazníkům. Zároveň přiložte kopii zbrojní licence (fotku).

3) Pokud splňujete kritéria výše, budou Vám aktivovány velkoobchodní ceny na eshopu a zašleme Vám všechny doplňující informace k fakturaci, cenotvorbě atd. Jelikož jsme dovozcem i dalších produktů, tak se Vám upraví ceny nejen pro Folkward, ale i další zboží.

 

 

Něco navíc

Vzhledem k tomu, že jsme dovozcem i dalších produktů a značek, po registraci se Vám na eshopu přenastaví/sníží ceny i na tyto produkty. Jelikož se tetno sortiment průběžně mění, bylo by zbytečné uvádět konkrétní značky. Sami zjistíte co je pro Vás cenově zajímavé. Povšimněte si však například cen RealHunter. Seznam značek u kterých jsme přímám dovozcem naleznete zde. U těchto značek si lze domluvit individuální ceny i když nejsou standardně nastaveny v eshopu.

 

 

Máte dotazy?

Zavolejte na telefon +420 602 370 000 nebo napište na email adamek@nakupzbrane.cz