O nás

Naše společnost

Společnost Perifokus vznikla v roce 2012 

Od počátku se orientujeme na oblast výcviků střelců a prodeje zbraní a příslušenství v Ostravě a okolí. Od roku 2017 provozujeme střelnici Hliník ve Frýdku-Místku.

  • Školení ke získání zbrojních průkazů
  • Následné výcviky držitelů zbrojních průkazů
  • Provozování střelnice a prodej zbraní, střeliva a příslušenství
  • Internetový obchod NakupZbrane.cz

Webové stránky společnosti:  perifokus.cz

Další projekty

www.zbrojak-ostrava.cz

www.zbrojak-frydek.cz

www.vykup-zbrani.cz

www.zazitkova-strelba.cz

www.limitery.cz

Pobočka Ostrava

Výdejní místo v Ostravě je zároveň kancelář a školící centrum. Na této adrese si po dohodě můžete vyzvednout naskladněné zboží z Vaší objednávky. Stejně tak lze zboží vyzvednout přímo na střelnici Hliník ve Frýdku-Místku.

Perifokus s.r.o.
Úsek výuky ochrany
Čujkovova 2709/42 (nad bývalou spořitelnou)
700 30 Ostrava - Zábřeh

Zde si můžete prohlédnout situační mapu kanceláře v Ostravě abyste věděli kam jdete a nemuseli hledat

Pobočka Frýdek-Místek

Ve Frýdku-Místku nás najdete na střelnici Hliník

Střelnice Hliník
Bahno-Příkopy 1600
738 01 Frýdek-Místek

V čem jsme jiní

Snažíme se do prodeje a služeb vnášet určité standardy, které v této oblasti chybí a zároveň se snažíme rozvíjet dobré návyky, které již v této oblasti jsou. Například se snažíme o marketing, který je ke střelcům vstřícný, má určitou uniformitu a přidanou hodnotu. Dalším počinem, na který jsme hrdí, je rozvoz zboží k zákazníkům osobně.

Komplexní služby

Výhodou je určitě také fakt, že provozujeme venkovní střelnici Hliník ve Frýdku-Místku (www.strelnicehlinik.cz) a se spuštěním prodeje a eshopu se staly naše služby komplexnějšími. Dokážeme Vás tedy provést od myšlenky na zbrojní průkaz přes složení zkoušky a nákup zbraně, až po střelbu samotnou.
Samozřejmě Vám také dokážeme poradit a provést, nebo zajistit servis pro Vaši zbraň, jako například nastřelení optiky, nebo čištění zbraně.

Prodejna / výdejní místo ve Frýdku-Místku

Postupem času jsme pro Vás zřídili na výdejním místě ve Frýdku-Místku malou prodejničku, kde střelci zakoupí základní vybavení jako jsou náboje, čištění, oleje, sluchátka atd. ale také zde máme širokou nabídku nožů, batohy, outdoorové a army vybavení. Vše se dá na místě vyzkoušet a zakoupit.

Prodejna Frýdek-Místek