Vytvořili jsme pro Vás internetový obchod se zbraněmi a příslušenstvím, na kterém si můžete objednat online. Vzhledem k tomu, jaké jsou zákonné regulace pro prodej zbraní, není nákup zbraně na internetu stejný, jako nákup například elektroniky. 

Doprava

Pokud si chete koupit zbraň online, není to vlastně nikdy online, protože Vám zbraň nemůžeme zaslat standardní cestou jak jste zvyklí. Nelze použít dodání prostřednictvím PPL nebo České Pošty. Můžete však využít našeho kurýra, tedy našeho zaměstnance, který Vám zbraň či střelivo přiveze osobně, zkontroluje veškeré potřebné doklady a zbraň Vám předá. Vzhledem k povaze tohoto způsobu dopravy však nemůžeme zbraň dovézt dále, než 30km v okolí Ostravy.

Zbraň či střelivo si také můžete osobně vyzvednout na našich pobočkách ve Frýdku-Místku a Ostravě.

Skladovost a termíny dodání

Katalog/obchod na stránkách nakupzbrane.cz nemusí vždy reflektovat skutečnou skladovost a cenu zboží. V oblasti zbraní není systém tak dokonalý, jako v oblasti například počítačů a skladovosti i ceny se průběžně mění. Samozřejmě se snažíme cenu udržet a ve většině případů se nám to i daří. O veškerých změnách budete obratem informováni. Většinu zásob nemůžeme logicky držet skladem a zajišťujeme nákup pro Vás až po zadání objednávky a pokud se jedná o zbraně, které nejsou standardně nakupovány, můžeme vyžadovat platbu na účet předem. Není to nic vyjimečného, na stejné bázi fungují všechny internetové obchody se zbraněmi.

Co se týče termínu dodání, velice to závisí na tom, zda dodavatel či výrobce danou zbraň drží na skladě. Pokud se jedná o standardní a běžně prodávané zbraně, obvykle to tak je. Jsou zde ale vyjimky, objednávkové kusy, starší série atp. u kterých se může doba dodání protáhnout klidně na několik měsíců. Opět se jedná o zcela běžný stav.

Pokud se jedná o standardně prodávané zbraně, obvykle Vám je dodáme, nebo připravíme k vyzvednutí maximálně do 10 dnů od potvrzené objednávky.

Způsoby platby

Zboží můžete zaplatit prostřednictvím bankovního převodu předem, samozřejmě na základě vystavené proforma faktury, nebo hotově při převzetí zbraně na výdejním místě. Pokud se jedná o zbraně, které jsou na objednávku, je platba předem vyžadována vždy. Platby kartou neumožňujeme právě z výše uvedených důvodů (chceme tím předejít komplikací s případným vrácením peněz atp.)

Záruky

Na veškeré zboží zakoupené v našem obchodě máte záruku minimálně 24 měsíců. Pokud výrobce poskytuje delší záruku, pak je samozřejmě přenesena v celé délce na Vás. 

Doplnění

Jsme si jisti, že střelecká komunita je chápavá a že dokáže akceptovat tyto jemné intence, které se na obchod se zbraněmi vážou. Našim krédem je vždy snaha o maximální spokojenost zákazníka, ale zároveň od zákazníka očekáváme určitou shovívavost. Ti, kteří již zbraně vlastní a ví jak to funguje, ví své. Jsou zde však i noví střelci, které v naší komunitě vítáme a ti by mohli nabýt pocitu, že se jedná o nestandardní postupy, protože na ně prostě nejsou zvyklí a pro ně je toto vysvětlení.