Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Velikost
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Kšiltovky

Kšiltovky

Kšiltovka Vortex Logo tmavě modrá

Čepice Vortex Logo je klasický snapback se vzdušnou strukturou na bázi prostorové síťoviny. Díky skvělému zpracování, dobrým materiálům a univerzálnímu pohodlnému designu se čepice rychle stane vaší oblíbenou pokrývkou hlavy pro letní aktivity.

Cena 594 Kč

Kšiltovka Vortex Mossy Oak Bottomland Patch Cap

Čepice Vortex Mossy Oak je klasický snapback se vzdušnou strukturou na bázi prostorové síťoviny. Díky skvělému zpracování, dobrým materiálům a univerzálnímu pohodlnému designu se čepice rychle stane vaší oblíbenou pokrývkou hlavy pro letní aktivity.

Cena 708 Kč

Kšiltovka Vortex Timber Twitch písková

Kšiltovka Vortex Timber Twich pískové barvy je klasická kšiltovka určená jak pro sport, tak pro každodenní použití. Kšiltovka má pohodlný šestipanelový střih s regulací zadního obvodu. Výrobek je vyroben ze 100% bavlny. Čepici zdobí logo umístěné na přední straně v podobě zajímavé nášivky. Společnost Vortex poskytuje špičkové doplňky a oblečení, protože dokonale rozumí potřebám svých zákazníků. Společnost se zaměřuje na vynikající zpracování a také tvary a střihy, které jsou odpovědí na vysoké požadavky střelců a myslivců.

Cena 768 Kč

Kšiltovka Vortex 3 Peaks Ripstop

Khaki kšiltovka Vortex 3 Peaks Ripstop je klasická baseballová čepice určená jak pro sport, tak pro každodenní použití. Kšiltovka má pohodlný šestipanelový střih s regulací zadního obvodu

Cena 888 Kč

Kšiltovka Vortex Camo Logo

Vortex Camo Logo je pánská baseballová čepice s logem Vortex. Kšiltovka má tlumené barvy v odstínech hnědé, takže je ideální pro lov a každodenní nošení. Na přední straně je počítačová výšivka s logem Vortex.

Cena 439 Kč

Kšiltovka Bad To The Bone Feed Cap - Černá

Když v horkých dnech potřebujete ještě trochu šmrncu, není lepší volba než klasická truckerská čepice. A naše FEED Caps je to pravé. Tyto kšiltovky jsou vyrobeny ze směsi klasické látky se síťovinou a jsou ideální na nošení i v těch nejteplejších dnech. Velký zakřivený kšilt ochrání vaše oči před sluncem a vytištěné motto „Bad to the Bone“ na přední straně vám umožní vypadat takticky.

Cena 319 Kč

Čepice s velcro panely KRYPTEK Typhon

Taktická kšiltovka KRYPTEK z produkce americké firmy CONDOR. Klasický baseballový střih, precizní zpracování, univerzální velikost. Kšiltovka je osazena třemi VELCRO panely, přední se zpravidla užívá pro nošení vlajky či jiného identifikátoru

Cena 490 Kč