Taktické batohy

Taktické batohy

V kategorii se nachází 36 produktů.

Zobrazení 1-12 z 36 položek

Aktivní filtry

Batoh Mil-Tec SEALS DRY ZELENÝ

Robustní voděodolný batoh od německé značky MIL-TEC. Batoh má objem 35 litrů a dokáže ochránit obsah i při krátkém ponoření do vody. Na vnějšku batohu naleznete MOLLE/PALS vazbu, panel suchého zipu a dva kompresní popruhy.

Cena 1 890 Kč

Batoh DRAGON EGG® 30 L...

Zvětšenina nejprodávanějšího batohu značky Direct Action. Středně velký batoh vhodný pro vojáky, turistiku i EDC. Kvalitní materiály a zpracování zaručují životnost i pohodlí.

Cena 3 789 Kč

Batoh ESP taktický UTB-0

Taktický batoh o objemu cca 15 litrů (rozměry batohu jsou 500 x 300 x 100 mm). Konstrukce a design batohu obzvlášť ocení příslušníci ozbrojenných složek, možnost umístění balistické ochrany

Cena 1 660 Kč

Batoh Helikon-Tex RATEL Mk2

Druhá generace EDC batohu RATEL od polské značky Helikon. Batoh se vyznačuje nízkou váhou, vysokou odolností a štědrým 25L objemem. Hlavní kapsa batohu je prostorná a je kompatibilní s řadou hydratačních vaků

Cena 1 890 Kč

Batoh S34 SECRET WEAPON...

S34 Secret Weapon je stedně velký batoh od proslulého amerického výrobce Eberlestock. S34 vyniká svou oganizovaností a nenápadným prostorem pro dlouhou zbraň.

Cena 7 900 Kč

Batoh CONVOY OUTDOOR

Zmenšená verze populárního batohu MOLLE 3-Day Assault [125] od firmy Condor. Batoh pro všechny objevitele, do kterého se vejde vše potřebné k vašemu dobrodružství.

Cena 1 990 Kč

Batoh Berghaus MMPS...

Centurio II FA je další generací oblíbené řady batohů anglické značky Berghaus. Jedná se o pevný a odolný batoh (je vyroben z 1000D Armadura nylonu), který ocení především milovníci outdooru a příslušníci armády. 

Cena 4 590 Kč

Batoh Viper VX EXPRESS

VX EXPRESS je relativně malý, ale pohodlný a modulární batoh spadající do produktové řady VX od značky VIPER. Díky vnější MOLLE/PALS vazbě a vnitřním VELCRO panelům si jej můžete přizpůsobit pomocí dalších insertů, sumek atd.

Cena 1 790 Kč

Batoh Helikon-Tex GUARDIAN...

Pokud hledáte vícedenní batoh, který je jak odolný, tak i modulární, GUARDIAN ASSAULT by mohl být přesně to, co potřebujete. Na výrobu produktu byla použita oblíbená Cordura 500D.

Cena 1 990 Kč