Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Ráže
Kapacita zásobníku/válce
Délka hlavně (mm)
další... méně
Délka hlavně (palce)
další... méně
Hmotnost (g)
Spoušť
Mířidla
Závit
Kompenzátor
Lícnice
Pažba
Povrch pažby
LOP
Hlaveň
Podávací zařízení
Celková délka (mm)
Filtrovat

Malorážky

Malorážky

KRISS VECTOR CRB ráže .22 LR 16" černá

Samonabíjecí malorážka VECTOR CRB s 16" hlavní v ráži .22 LR s ikonickým designem zbraní amerického výrobce KRISS. Nitridovaná hlaveň se závitem 1/2"x28, úzké MLOK předpažbí. Na horní hraně rámu je po celé délce Picatinny rail, teleskopická pažba má 6 poloh a zásobníky na 10 nebo 30 ran. Součástí sady jsou také nízkoprofilová sklopná mířidla.

Cena 20 990 Kč

KRISS VECTOR CRB-E ráže .22 LR 16" černá

Samonabíjecí malorážkas ikonickým designem zbraní amerického výrobce KRISS. Má nitridovanou hlaveň se závitem 1/2"x28 a úzké MLOK předpažbí. Na horní hraně rámu je po celé délce Picatinny rail, teleskopická pažba má 6 poloh. Zásobníky pojmou 10 a 30 ran. Součástí sady jsou také nízkoprofilová sklopná mířidla

Cena 22 490 Kč

KRISS VECTOR SBR ráže .22 LR, hlaveň 6,5" černá

Samonabíjecí malorážka VECTOR CRB s 6,5" hlavní v ráži .22 LR s ikonickým designem zbraní amerického výrobce KRISS. Nitridovaná hlaveň je se závitem 1/2"x28. Na horní hraně rámu je po celé délce Picatinny rail, teleskopická pažba má 6 poloh a zásobníky na 10 nebo 30 ran. Součástí sady jsou také nízkoprofilová sklopná mířidla.

Cena 18 990 Kč

KRISS VECTOR SBR ráže .22 LR, hlaveň 8" černá

Oblíbená varianta celosvětově známé zbraně KRISS Vector, který je používaný v řadě filmů i her pro svůj nezaměnitelný futuristický design. S malorážkou VECTOR SBR .22 LR si užijete hromadu zábavy s výrazně nižšími náklady na střelivo a na střelnici budete za hvězdu, se kterou (s Vaší zbraní) se bude chtít každý vyfotit.

Cena 22 990 Kč

Malorážka Marlin XT 22 VR

Marlin XT 22 VR .22 Long Rifle

Opakovací malorážka

Varmint hlaveň z nerezové oceli.

Nová řada malorážek Marlin nese název XT. Ideální pro terčovou střelbu nebo na drobnou zvěř. Černá plastová pažba. 7-mi ranný niklovaný zásobník.

Cena 9 320 Kč