Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Sekery

Sekery

Sekera Morakniv Outdoor Axe MG 1991

Morakniv Outdoor Axe v olivově zelené barvě je lehký nástroj určený pro práci při survivalu a outdoorových expedicích. Má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, díky čemuž nezatěžuje naši výbavu dalšími kilogramy. Hlava sekery byla vyrobena z bórové oceli, která byla pokryta epoxidovou pryskyřicí, aby byla chráněna proti korozi.

Cena 1 239 Kč

Pila skládací FREESCAPE ČERNÁ/ZELENÁ

Pila, kterou snadno složíte i rozložíte bez potřeby rozmonotování. Ve složeném stavu je dlouhá 351 cm, rozložená měří 368 x 178 x 28 mm. Rukojeť je gumová, rám z 2Cr13 ocele a plátek s nerez ocele

Cena 1 789 Kč

SEKERA JOKER JKR638

Joker JKR638 je outdoorová sekera s odolným topůrkem z umělých vláken. Hlava je z počerněné nerezové oceli. Sekerku využijete především při jednoduchých pracích jako příprava dříví na podpal a podobně.

Cena 589 Kč

Sekera SURVIVAL celokov s nylon.pouzdrem ZELENÁ

Malá kempová sekera. Topůrko je vyrobeno z vyztuženého skelného vlákna což zaručuje velkou životnost. Protiskluzová ergonomická gumová rukojeť. Ochranné pouzdro se zavěšením na opasek, zapínání na suchý zip. Tlošťka sekery 24mm. 

Cena 349 Kč

Sekera FORESTER ČERNÁ

Černá sekerka. Neklouzavá gumová rukojeť. Pouzdro pro připnutí na opasek. Materiál: nerez. Délka: 29cm. Šířka: 10cm. Hmotnost: 360g.

Cena 390 Kč