Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Láhve a čutory

Bez vody dlouho nevydržíte, láhev, nebo čutora musí být nutně ve výbavě každého zálesáka, bojovníka, nebo sportovce. Prostě vodu potřebuje každý.

Láhve a čutory

Placatka KANEC 120 ml

Placatka z nerezové oceli s motivem divočáka a přírody. Skvělý dárek pro všechny lovce, myslivce a milovníky přírody. Praktické šroubovací víčko, které je připevněné k tělu placatice, aby se neztratilo.

Cena 280 Kč

Placatka JELEN 120 ml

Placatice na nápoje, na jejíž přední části je obrázek krajiny s jelenem. Šroubovací víčko zajištěné k tělu placatky, abyste ho po odšroubování neztratili. Objem - 120 ml, materiál - nerezová ocel.

Cena 280 Kč

Placatka 101st AIRBORNE 148 ml NEREZ OCEL

Placatka s barevným logem (potiskem) americké 101. výsadkové divize v přední části. Příjemně zaoblený tvar, který skvěle pasuje do kapsy vašeho oblečení. Objem - 148 ml, rozměry - 10,5 x 2,5 x 7 cm. Materiál - nerezová ocel.

Cena 290 Kč

Placatka MILITARY RANGE 225ml (8oz)

Stylová placatka s vyobrazením nového loga MILITARY RANGE, která je díky praktické krabičce ideálním dárkem. Placatka je vyrobena z nerezové oceli a koženky. Dodávána se dvěma panáky a nálevkou.

Cena 490 Kč

Láhev na vodu ION8 500 ml šedá

Správná hydratace je jedním z klíčových prvků odpovědných za naši pohodu. Odolná láhev na vodu ION8, která se pohodlně používá, je perfektní volbou pro každodenní nošení, ať už do práce nebo při sportovních aktivitách.

Cena 299 Kč