Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Materiál čepele
Materiál rukojeti
Celková délka (mm)
mm mm
Hmotnost (g)
Délka čepele (mm)
Barvy / maskování
Filtrovat

Nože s pevnou čepelí

Nože s pevnou čepelí

Nůž Moraknic Companion MG Heavy duty (C) olivový

Novinka v nabídce MORA, klasický Companion se zesílenou čepelí až 3,2mm a zvětšenou rukojetí. Nůž Companion Heavy Duty má čepel z uhlíkové oceli, která čepeli poskytuje vysokou "řeznou agresivitu" a odpovídající mechanickou pevnost.

Cena 399 Kč

Ganzo Firebird Survival G8012 V2 s křesadlem Coyote

Ganzo Firebird G8012V2-DY je pevný nůž pro přežití s ​​full tang konstrukcí vyrobený z nerezové oceli 8Cr13Mov. Sada obsahuje polymerové pouzdro vybavené přídavným ostřím pro řezání šňůry, diamantový brousek a kompaktní křesadlo

Cena 990 Kč

JOKER CANADIENSE CN114-P 10,5cm s křesadlem

Velký myslivecký nůž s užitečným křesadlem. Čepel nože je vyrobena z vysoce odolné oceli Sandvik. Tento materiál se snadno brousí a dlouho si zachovává svoji ostrost. Výraznou čepel doplňují vkusné střenky z ořechového dřeva. Tento ideální pomocník by neměl chybět na žádné výpravě

Cena 2 190 Kč

Joker Campero CN112-P s křesadlem

Nůž Joker Campero CN112-P je full-tang nůž určený pro milovníky survivalu a bushcraftu. Čepel nože je vyrobena z nerezové oceli MoVa 1.4116, kalené v rozsahu 55-57 HRC. Ocel použitá při výrobě nože dobře drží ostrost a snadno se brousí i v terénu.

Cena 2 090 Kč

Nůž MORAKNIV BUSHCRAFT PATHFINDER ČERNÝ

Lovecký nůž švédské firmy Mora v černém provedení. Tento model je určen pro různorodé práce v terénu. Čepel nože je vyrobena z vysoce odolné uhlíkové oceli, která je dodatečně chráněná černou antikorozní vrstvou. Nůž se snadno ostří a je odolný proti otupení.

Cena 1 690 Kč