Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Nože s pevnou čepelí

Nože s pevnou čepelí

Nůž Morakniv Tactical BB (C) MOLLE

Taktický nůž s pevnou čepelí od švédského výrobce Mora. Tento model je speciálně navržen pro těžkou práci v terénu. Čepel o tloušťce 3,2 mm je vyrobena z vysoce odolné uhlíkové oceli. Tento materiál se snadno brousí a dlouho si zachovává svoji ostrost.

Cena 1 990 Kč

Morakniv Garberg BlackBlade (C) Survival Kit

Robustní outdoorový nůž ve verzi s plastovým pouzdrem a survival sadou, fulltang uhlíkovou čepelí o tloušťce 3,2mm a délce 109mm potaženou černou vrstvou odolnou proti korozi a vzorovanou rukojetí rhombus se závěsným otvorem

Cena 2 549 Kč

Nůž MORAKNIV BUSHCRAFT SRT černý zoubkovaný

Klasický lovecký nůž od švédského výrobce Mora s pevnou čepelí. Tento model se osvědčí při provozování myslivosti, rybářství nebo outdooru. Čepel nože je vyrobena z vysoce odolné nerezové oceli, která se snadno brousí a dlouho si zachovává svoji ostrost.

Cena 1 090 Kč

Nůž Kandar N316

Nůž vojenského typu se dodává s opaskovým pouzdrem a malým brusným kamenem. Čepel je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, která se vyznačuje výbornými řeznými vlastnostmi. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je vyrobená z polymeru a zaručuje bezpečný úchop za každé situace

Cena 369 Kč

Nůž KANDAR N315

Standardní bajonet Kandar je vybavený hladkým ostřím. Čepel nože je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, která se snadno brousí a udržuje. Dobře tvarovaná rukojeť s vroubkovanou plochou zaručuje pevný úchop za každých podmínek.

Cena 359 Kč

Nůž na krk Walther TSK

Malý nůž pro outdoorové a každodenní použití (EDC) a nošení například na krku. Čepel profilu klipu je vyrobena z nerezové oceli 440C se zvýšenou mechanickou pevností ve srovnání s 440A. Zářez na hřbetu nože vám umožní bezpečně opřít palec, což se promítá do pohodlné a bezpečné práce s nástrojem.

Cena 890 Kč

Nůž Walther FTK

Netradiční nůž s full-tang konstrukcí, tedy čepelí procházející celou délkou a šířkou rukojeti.

Cena 1 090 Kč

Walther FTK XXL

Nůž s full-tang konstrukcí, tedy se čepelí procházející po celé délce i šířce. Čepel je vyrobena z nerezové oceli 440C se zvýšenou mechanickou pevností oproti 440A. Čepel je částečně zoubkovaná. Zářez na hřbetu nože vám umožní bezpečně opřít palec, což se promítá do pohodlné a bezpečné práce s nástrojem.

Cena 1 390 Kč