Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Materiál čepele
Materiál rukojeti
Celková délka (mm)
mm mm
Hmotnost (g)
Délka čepele (mm)
Barvy / maskování
Filtrovat

Nože s pevnou čepelí

Nože s pevnou čepelí

Nůž Mikov LIST MODRÝ

LIST je elegantní nůž pro každý den, na který se můžete spolehnout v jakékoli situaci. Charakterizují ho ladné linky, neotřelý design, vysoce kvalitní ocel N690 a perfektní kydexové pouzdro. Pro svou praktičnost, kompaktní rozměry a elegantní vzhled. 

Cena 2 550 Kč

Survival nůž Kandar N372 s křesadlem

Na stezce, někde v divočině nebo v divočině se vyplatí mít s sebou pořádný kus oceli. V této roli bude fungovat taktický nůž N372. S jeho pomocí můžete připravit jídlo, naštípat dřevo, či nařezat větve. Jedním slovem, udělejte vše, co je třeba udělat v podmínkách survival-bushcraftu. Tento pevný kus oceli, navíc vybavený křesadlem a brouskem, bude perfektní jako prvek EDC kempování. 

Cena 440 Kč

Lovecká dýka Albainox 32539

Skvělý lovecký nůž Albainox 32539 fultang konstrukce s polymerovou rukojetí upravenou pogumováním proti sklouznutí a rozbíječem skla/taktickým hrotem na zadní straně. Součástí balení je polymerové pouzdro s možností upevnění na opasek.

Cena 590 Kč

Survival nůž K25 THUNDER I CAMO/OLIV

Masivní survivalový nůž s množstvím zajímavých doplňků. Čepel je vyrobena z nerezové oceli s titanovým povlakem pro zlepšení vlastností. Dodáván s černým taktickým pouzdrem z laminovaného materiálu

Cena 1 890 Kč

Tanto nůž ALBAINOX Duna 31859

Nůž full tang konstrukce, pouzdro součastí balení. Celková délka nože - 28,4 cm, délka čepele - 15 cm, tloušťka čepele - 4,6 mm. Materiál čepele - nerez ocel 3Cr13MoV, materiál rukojeti - ABS plast, pouzdro - nylon.

Cena 589 Kč

Tanto nůž Albainox 31618

Outdoorový nůž Albainox 31618 v klasickém tanto stylu, dlouhá štíhlá čepel, kovová záštita, gumová protiskuzová rukojeť, dodáván s pouzdrem.

Cena 890 Kč