Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Materiál čepele
Materiál rukojeti
Celková délka (mm)
mm mm
Hmotnost (g)
Délka čepele (mm)
Barvy / maskování
Filtrovat

Nože s pevnou čepelí

Nože s pevnou čepelí

Nůž KYOTO tanto čepel ZELENÝ

Stylový nožík inspirovaný vzhledem japonských chladných zbraní. Čepel ve tvaru tanto s hladkým ostřím je vyrobená z nerezové oceli 8Cr13MoV ve stonewash úpravě. Před poraněním prstů chrání jemná kovová záštita. Rukojeť je vyrobená z materiálu Kraton (Kray-Ex™), který je na omak příjemný a díky hrubší textuře nehrozí, že by vám při práci vypadl z ruky. Na konci rukojeti naleznete otvor na provlečení pojistné šňůry. K noži je dodáváno plastové pouzdro Secure-Ex v černé barvě.

Cena 890 Kč

Nůž RUIKE Jager F118-B full-tang kydex černý

Představujeme nůž Ruike Jager F118. Nůž je založen na full-tang konstrukci, takže je ideální pro těžké táborové práce nebo pro milovníky přežití. Čepel nože je vyrobena z nerezové oceli Sandvik 14C28N, díky které nůž vydrží dlouho ostrý a bude se snadno brousit.

Cena 1 790 Kč

Nůž Walther SKT (Strap Knife Tactical)

Walther SKT je pevný taktický nůž s pevnou čepelí, určený k nošení na výstroji nebo v botě. Nůž je vyroben z oblíbené nerezové oceli 440C kalené v rozmezí 57-59 HRC. Ocel je díky zvýšenému obsahu uhlíku odolná proti opotřebení, dlouho si zachovává pracovní ostrost a poměrně rychle a snadno se brousí, což je u polního nože důležité.

Cena 1 090 Kč

Dýka Walther SKD (Strap Knife Dagger)

Walther SKD je taktická dýka určená k nošení na vybavení nebo v botě. Nůž je vyroben z oblíbené nerezové oceli 440C kalené v rozmezí 57-59 HRC. Ocel je díky zvýšenému obsahu uhlíku odolná proti opotřebení, dlouho si zachovává pracovní ostrost a poměrně rychle a snadno se brousí, což je u polního nože důležité.

Cena 1 090 Kč

Nůž SURVIVAL s vybavením ZELENÝ

Nůž s pevnou čepelí s hladkým ostřím, součástí čepele je pilka a otvírák na láhve. V balení je pouzdro s možností nasazení na opasek nebo výstroj s popruhy. Součástí kompas, křesadlo, brousek. Délka čepele - 19 cm, délka rukojeti - 12,7 cm

Cena 790 Kč

Nůž KANDAR N15

Kandar N15 je nůž s pevnou čepelí určený pro aktivní lidi, kteří oceňují originální design, dobré zpracování a dostupnou cenu. Prezentovaný nůž je dobrým nástrojem, se kterým snadno připravíte jídlo na poli, nasekáte dřevo na oheň a v případě potřeby nařežete větve na stavbu chatrče, abyste přežili noc.

Cena 279 Kč

Ganzo Firebird Survival G8012 V2 s křesadlem Šedý

Ganzo Firebird G8012V2 je pevný nůž pro přežití s ​​full tang konstrukcí vyrobený z nerezové oceli 8Cr13Mov. Sada obsahuje polymerové pouzdro vybavené přídavným ostřím pro řezání šňůry, diamantový brousek a kompaktní křesadlo

Cena 990 Kč