Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Zvětšení
Klikání MOA
Průměr tubusu
Průměr objektivu
Celková délka (mm)
mm mm
Hmotnost (g)
Filtrovat

Kolimátory

Kolimátory

Kolimátor Vortex Sparc Solar 2 MOA

Vortex Sparc Solar je první kolimátorový zaměřovač z řadě Vortex využívající solární technologii AUTO D-TEC, která poskytuje až 150 000 hodin provozu! Vortex Sparc Solar je určen mimo jiné pro použití u dlouhých zbraní AR15, poloautomatických brokovnic či karabin PCC.

Cena 6 990 Kč

Kolimator Vortex Sparc AR 1x22

Zaměřovač Vortex Sparx AR 1x22 s červeným bodem byl vytvořen pro střelce, kteří vyžadují, aby jejich mířidla minimalizovala reakční dobu na minimum, aby vždy vyhráli.

Cena 5 190 Kč

Kolimátor Vortex StrikeFire II Red/Green

Nový, menší a přesnější. Kolimátor Vortex StrikeFire II vám umožní rychle najít cíl a vystřelit, čímž váš lov skončí úspěchem. Konstrukce kolimátoru je odolná vůči vodě a poškození, bez problémů vydrží 1000 výstřelů Magnum 375 H&H.

Cena 5 190 Kč

Kolimator Red dot Vortex Venom 3MOA

Špičkový kompaktní kolimátor, který najde využití jak na pistoli, tak na pušce či brokovnici. Vyroben z odolné hliníkové slitiny, vodotěsný. Vysoce leštěné sklo poskytuje jasný a ostrý obraz od kraje ke kraji. Díky svému záměrnému obrazci (6 MOA tečka) je vhodný hlavně pro střelbu na krátkou vzdálenosti.

Cena 6 490 Kč

Kolimátor VORTEX VIPER RED DOT 6MOA

Vortex Viper vás může nadchnout zejména svými kompaktními rozměry, bez problémů ho využijete na pistoli, útočné pušce či jako záložní zaměřovač na puškohledu. Výškou i šířkou jen lehce přesahuje 1“ (2,5 cm) a přesto nabízí vše co od kolimátoru požadujete.

Cena 6 390 Kč

Kolimátor Vortex Crossfire Red Dot

Vortex Crossfire je kolimátor, který otevírá cestu pro ty, kteří dlouho přemýšleli o koupi kolimátoru, ale dobré vybavení tohoto typu bylo buď příliš drahé, nebo kvalita provedení příliš nízká. Solidní zpracování a dostupná cena jdou nyní díky tomuto kompaktnímu designu ruku v ruce.

Cena 3 900 Kč

Kolimátor Walther TOP POINT VI

Uzavřený taktický kolimátor Walther Top Point VI s červeným a zeleným bodem. Tento model vám umožní rychle a bezproblémově zamířit svůj cíl. Top Point VI napájí jedna baterie CR2032, která je součástí balení a můžete ho přichytit na každou zbraň s 22 mm Weaver lištou

Cena 1 449 Kč