Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Velikost
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Pokrývky hlavy

Pokrývky hlavy

Kšiltovka Vortex Logo tmavě modrá

Čepice Vortex Logo je klasický snapback se vzdušnou strukturou na bázi prostorové síťoviny. Díky skvělému zpracování, dobrým materiálům a univerzálnímu pohodlnému designu se čepice rychle stane vaší oblíbenou pokrývkou hlavy pro letní aktivity.

Cena 594 Kč

Kšiltovka Vortex Mossy Oak Bottomland Patch Cap

Čepice Vortex Mossy Oak je klasický snapback se vzdušnou strukturou na bázi prostorové síťoviny. Díky skvělému zpracování, dobrým materiálům a univerzálnímu pohodlnému designu se čepice rychle stane vaší oblíbenou pokrývkou hlavy pro letní aktivity.

Cena 708 Kč

Kšiltovka Vortex Timber Twitch písková

Kšiltovka Vortex Timber Twich pískové barvy je klasická kšiltovka určená jak pro sport, tak pro každodenní použití. Kšiltovka má pohodlný šestipanelový střih s regulací zadního obvodu. Výrobek je vyroben ze 100% bavlny. Čepici zdobí logo umístěné na přední straně v podobě zajímavé nášivky. Společnost Vortex poskytuje špičkové doplňky a oblečení, protože dokonale rozumí potřebám svých zákazníků. Společnost se zaměřuje na vynikající zpracování a také tvary a střihy, které jsou odpovědí na vysoké požadavky střelců a myslivců.

Cena 768 Kč

Kšiltovka Vortex 3 Peaks Ripstop

Khaki kšiltovka Vortex 3 Peaks Ripstop je klasická baseballová čepice určená jak pro sport, tak pro každodenní použití. Kšiltovka má pohodlný šestipanelový střih s regulací zadního obvodu

Cena 888 Kč

Helma FAST výsadkářská kompletní BTP

Velmi kvalitně zpracovaná výsadkářská helma. Nastavitelná velikost otočným uzávěrem. Stavitelná brada a popruh na krk. Suchý zip u vnitřního čalounění pro variabilitu. Boční montážní lišta pro několik zařízení. Montážní adaptéry pro různé příslušenství. Přední držák pro montáž pro noční vidění. Bez ochrany pouze jako cvičná. Materiál: ABS (odolný plast).

Neposkytuje žádnou ochranu OOP (osobní ochranné prostředky).Tento produkt lze použít pouze k dekoračním účelům nebo k kostýmům.

Cena 2 160 Kč