Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Obranné spreje

Obranné spreje

Obranný sprej proti psům Klever Anti-hund 50ml

Anti Hund obranný sprej na bázi speciálně vybrané směsi dráždivých látek a přírodního pepře efektivní především proti zvířatům, ale účinný i proti lidem. Pepřový sprej dráždí sliznice, způsobuje silné pálení očí a těžké dušení. Zabraňuje útočícímu zvířeti v dalším útoku a výrazně mu brání v pohybu.

Cena 189 Kč

Sprej obranný pepřový KO JET 15ml

Ideální obranný sprej především pro ženy. Díky svým minimálním rozměrům se pohodlně vleze do každé kapsy ši kabelky a je vždy připraven. Sprej obsahuje 11% vysoce koncentrovaného OC (Oleoresin Capsicum) s dosahem až 6m.

Cena 149 Kč

Obranný sprej Sabre Red Clip 22.2 ml

Saber Red Clip 22,2ml pepřový sprej značky Saber, určený speciálně pro ženy. Jedná se o kompaktní (22,2 ml), malý sprej elegantního vzhledu. Další výhodou je maximální výkon plynu a velký dosah - až 3 metry. Plyn je v v podobě střely (JET / PROUD), takže nehrozí zpětný mrak. Lahvička se díky klipu snadno připevní ke klíčům. Vyrobeno v USA

Cena 159 Kč

Sprej obranný pepřový KO JET 40ml

Obranný pepřový sprej s tryskou, která vytvoří mohutný oblak mlhy. Obsahuje 11 % vysoce koncentrovaného OC (Oleoresin Capsicum). Dosah: 6 m. Jednorázový (nelze plnit) Rozměry 9 cm x 3,5 cm .Objem 40ml. Výrobce F.W. KLEVER GmbH.

Cena 120 Kč

Sprej obranný pepřový KO FOG 40ml

Obranný pepřový sprej. Díky trysce se vytvoří mohutný oblak mlhy. Obsahuje 11% vysoce koncentrovaného OC (Oleoresin Capsicum). Dosah: 4m. Jednorázový (nelze plnit). Rozměry: 9cm x 3,5cm. Objem: 40ml. Výrobce: F.W. KLEVER GmbH

Cena 109 Kč