Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat

Balistické vesty

Balistické vesty

Balistický plát Folkward Level III+

Balistický plát Folkward LEVEL III+ je moderní vložka na bázi polyetylenu, která uživateli zaručuje ochranu proti střelám ve standardu NIJ III+. Díky použití vysokohustotního polyethylenu jako jediného funkčního materiálu se deska vyznačuje schopností zastavit až šest projektilů přičemž disponuje relativně nízkou hmotností. V kombinaci s profilem Multicurve zaručuje vysoký komfort používání.

Cena 6 890 Kč

Balistický plát Folkward Level III++

Balistický plát Folkward LEVEL III ++ je moderní vložka na bázi polyetylenu, která chrání uživatele proti střelám s olověným jádrem. Díky použití vysokohustotního polyetylenu v kombinaci s tvrdou, keramickou přední stranou poskytuje deska účinnou ochranu proti standardní munici NATO. V kombinaci s anatomickým profilem Multicurve zaručuje vysoký standard bezpečnosti a komfortu používání.

Cena 7 490 Kč

Balistický plát Folkward Level IV

Balistický plát Folkward LEVEL IV je moderní vložka na bázi polyetylenu, která zaručuje uživateli ochranu proti střelám ve standardu NIJ IV. Díky použití vysokohustotního polyetylenu v kombinaci s tvrdou, keramickou přední stranou má deska schopnost účinně působit i proti munici s ocelovým penetrátorem a zajistit tak nejvyšší úroveň ochrany. V kombinaci s profilem Multicurve zaručuje vysoký standard bezpečnosti a komfortu používání.

Cena 7 690 Kč

Balistický plát Folkward Level III

Balistický plát Folkward LEVEL III je moderní vložka na bázi polyetylenu, která chrání uživatele proti střelám ve standardu NIJ III. Díky použití vysokohustotního polyetylenu v kombinaci s tvrdou, keramickou přední stranou poskytuje deska účinnou ochranu proti standardnímu puškovému střelivu NATO. V kombinaci s anatomickým profilem Multicurve zaručuje vysoký standard bezpečnosti a komfortu používání.

Cena 6 490 Kč