Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Zvětšení
Klikání MOA
Průměr tubusu
Průměr objektivu
Celková délka (mm)
mm mm
Hmotnost (g)
Přísvit
Paralaxa
Vzdálenost pupily
Filtrovat

Puškohledy

Puškohledy

Puškohled Vortex Crossfire II 6-18x44 AO Dead-Hold BDC MOA

Jasnější a odolnější - to je nový puškohled Vortex Crossfire II 6-18x44 AO 1''. Díky zcela novému designu puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové skupině. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nulování věže MOA zajišťují optimální výkon při používání. 

Cena 5 690 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x50 Illuminated

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9 × 50 1 '' je přehlednější, odolnější a jeho předností je osvětlený kříž typu V-BRITE. Díky zcela nové konstrukci dalekohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové kategorii. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nastavení komínku MOA, které tento hledáček charakterizuje

Cena 5 289 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 4-12x40 1'' AO BDC

Jasnější, odolnější a přesnější – takový je nový puškohled Vortex Crossfire II 4-12x40 AO 1''. Díky zcela novému designu puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové skupině. Jasný a čistý obraz, okamžité ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nulování věže MOA zajišťují optimální výkon při používání.

Cena 4 790 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x40 1'' BDC/V-plex

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x40 1'' je přesnější a odolnější. Díky zcela nové konstrukci puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové kategorii. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nastavení MOA, které tento puškohled charakterizuje, zajišťují optimální efektivitu použití.

Cena 3 900 Kč

Puškohled Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP EBR-2C

Puškohledy z nové řady Diamondback Tactical jsou levnější verzí oblíbené řady Viper PST a díky HD sklům a XR vrstvám poskytují srovnatelný optický výkon jako modely z řady Viper. Všechny modely mají jednodílný tubus vyrobený z leteckého hliníku, jsou vodotěsné a plněné argonem, takže se nemlží. Jsou odolné proti nárazu a mají matný, tvrdě eloxovaný povrch.

Cena 9 490 Kč

Digitální puškohled YUKON Sightline N475S

Digitální zaměřovač s nejlepší citlivosti v noci ve své třídě. Vhodný jak pro použití v nočních podmínkách, také i za denního světla. Puškohled má senzor CMOS 1280x720px, displej AMOLED 1024x768px v HD kvalitě, zvětšení 6x-24x, diametrický dálkoměr, neviditelný přísvit 940nm, objektiv F50mm/1.2. Dosah pozorování >400m, záruka 3 roky, made in Belarus.

Cena 25 990 Kč