Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Zvětšení
Klikání MOA
Průměr tubusu
Průměr objektivu
Celková délka (mm)
mm mm
Hmotnost (g)
Přísvit
Paralaxa
Vzdálenost pupily
Filtrovat

Puškohledy

Puškohledy

Puškohled Vortex Crossfire II 4-12x50 AO BDC

Puškohled Vortex Crossfire II 4-12x50 1'' je jasnější, odolnější a vyznačuje se vysoce přesným zaměřovacím křížem Dead-Hold BDC. Díky zcela nové konstrukci dalekohled překonává všechny provozní standardy v této cenové kategorii. 

Cena 5 390 Kč

Puškohled Vortex Viper PST II 5-25x50 FFP 30mm AO EBR-2C...

Vortex Viper PST II 5-25x50 FFP 30mm AO EBR-2C MRAD je všestranný puškohled s osvětleným záměrným křížem v popředí, který využívá nízkodisperzní skleněné čočky, nastavení paralaxy a otevřené věžičky s mechanismem RZR Zero Stop. Viper PST II je jedním z nejčastěji nakupovaných dalekohledů v Polsku lovci a sportovními střelci.

Cena 26 390 Kč

Puškohled AT3 Tactical 1-4x24 30 mm BDC včetně montáže

Taktický puškohled, také známý jako LPVO, se v posledních letech stává stále populárnější volbou, pokud jde o optiku pro taktické aplikace. Výrazně zvýšené možnosti dosažení přesnosti na střední vzdálenosti převažují nad použitím kolimátoru, přičemž možnost nastavení jediného zoomu umožňuje pohodlné použití zbraně i na velmi blízké vzdálenosti. Puškohled AT3 Red Tail Tactical 1-4 kombinuje tyto výhody s mimořádně dostupnou cenou, která jistě povzbudí jak začínající střelce, tak zkušené lidi, kteří chtějí vidět jiný typ optiky.

Cena 8 490 Kč

Puškohled VALIANT LYNX 4-16x50 SF SIR MIL-DOT

Značka Valiant přichází na trh s cenově dostupnou řadou puškohledů Lynx. Zvětšení 4-16x50 patří mezi nejpopulárnější na našem trhu. Poskytuje dostačující zvětšení pro střelbu i na větší vzdálenosti.

Cena 3 690 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 6-18x44 AO Dead-Hold BDC MOA

Jasnější a odolnější - to je nový puškohled Vortex Crossfire II 6-18x44 AO 1''. Díky zcela novému designu puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové skupině. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nulování věže MOA zajišťují optimální výkon při používání. 

Cena 5 890 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x50 Illuminated

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9 × 50 1 '' je přehlednější, odolnější a jeho předností je osvětlený kříž typu V-BRITE. Díky zcela nové konstrukci dalekohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové kategorii. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nastavení komínku MOA, které tento hledáček charakterizuje

Cena 5 490 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x50 1'' BDC

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x50 1'' má vyšší světelnost je odolnější a má velmi přesný Dead-Hold BDC záměrný kříž. Díky zcela nové konstrukci puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové kategorii. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nastavení komínku MOA, které tento hledáček charakterizuje, zajišťují optimální efektivitu použití. Puškohledy Vortex Crossfire II jsou kompletně vyrobeny z eloxovaného duralu, díky čemuž jsou extrémně odolné proti poškození a prakticky imunní vůči zpětnému rázu zbraně. Dusíková náplň činí puškohled zcela odolným proti zamlžování a utěsněná struktura zajišťuje voděodolnost.

Cena 4 490 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 4-12x40 1'' AO BDC

Jasnější, odolnější a přesnější – takový je nový puškohled Vortex Crossfire II 4-12x40 AO 1''. Díky zcela novému designu puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové skupině. Jasný a čistý obraz, okamžité ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nulování věže MOA zajišťují optimální výkon při používání.

Cena 5 090 Kč