Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Termosky

Je libo teplý čaj s příslušnou lihovinou přímo v poli? Termoska je přesně to co potřebujete.

Termosky

Termoska Esbit ISO Vacuum Flask 0,75 l

Vakuová láhev ISO si zachovává přirozenou barvu vysoce kvalitní nerezové oceli, ze které byla vyrobena. Speciální povlaky uvnitř termosky umožňují snadné odstranění usazenin a zvyšují tepelné vlastnosti termosky.

Cena 629 Kč

Termoska Esbit klasyczny - Vacuum Flask 0,5 l černá

Termoska je vyrobena z nerezové oceli s černým protiskluzovým povrchem na vnější straně. Chrání před náhodným upuštěním termosky držené v rukavici nebo ve studené ruce. Speciální povlaky uvnitř termosky umožňují snadné odstranění usazenin a zvyšují tepelné vlastnosti termosky.

Cena 648 Kč

Termoska Esbit Vacuum Flask 0,75 l černá

ErmosVacuum Flask 0,75 l olivová je jedna z nejoblíbenějších termosek na polském trhu, ceněná mezi turisty, nadšenci do military, survival a lovci.Termoska z nerezové oceli potažená z vnější strany olivovým protiskluzovým nátěrem, díky kterému termoska neklouže z mokré nebo studené ruky.

Cena 694 Kč

Termoska Esbit Food Jug 0,5 l olivová

Esbit Food Jug 0,5 l olivová je malá obědová termoska, která vám umožní vychutnat si teplé jídlo v práci, na výletě nebo při cestování autem Termosky Esbit jsou jedny z nejoblíbenějších termosek na polském trhu, ceněné mezi turisty, nadšenci do vojenství, survivalu a lovci.

Cena 699 Kč

Termoska Esbit Vacuum Flask 0,75 l Černá

Nerezová ocel s černým protiskluzovým povrchem na vnější straně. Chrání před náhodným upuštěním termosky držené v rukavici nebo ve studené ruce. Speciální povlaky uvnitř termosky umožňují snadné odstranění usazenin a zvyšují tepelné vlastnosti termosky.

Cena 693 Kč

Termoska M-TAC nerezová 750ml zelená

Termoska M-Tac vám umožní vychutnat si horkou kávu nebo dokonale vychlazenou limonádu bez ohledu na podmínky prostředí. Díky použití dvojitých stěn z nerezové oceli termoska dokonale izoluje nápoj od venkovní teploty, přičemž nijak neovlivňuje jeho chuť.

Cena 459 Kč