Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Profil čepele
Materiál čepele
Materiál rukojeti
Barvy / maskování
Celková délka (mm)
mm mm
Hmotnost (g)
Délka čepele (mm)
Délka v zavřeném stavu
Filtrovat

Nože "motýlky"

Nože "motýlky"

Motýlek Albainox 02052-N XXL

Motýlek nezvykle velkých rozměrů od firmy Albainox. Nůž má klasický motýlkový design s rukojetí s kruhovými otvory. Zajímavý model pro všechny příznivce tohoto typu nožů.

Cena 399 Kč

Motýlek GANZO G766-BK ČERNÝ

Při nákupu motýlku obvykle věnujeme více pozornosti perspektivě provádění triků s jeho použitím než funkčnosti EDC nože. Motýlek Ganzo Firebird G776 je navržen tak, aby kombinoval vysokou tuhost s extrémně nízkou hmotností pouhých 50 g – méně než i ty nejlehčí zavírací nože. Díky tomu je ideální pro každodenní nošení, nabízí plnohodnotný, pohodlný design a přitom je v kapse téměř nepostřehnutelný.

Cena 1 190 Kč

Motýlek JOKER JKR701

Joker JKR701 m je moderní motýlkový nůž s pevnou kovovou konstrukcí s krásně zdobenou čepelí a rukojetí ve stylu damaškové oceli.

Cena 289 Kč

Motýlek Joker JKR721

Nůž Joker JKR721 s čepelí Clip-point o délce 100 mm je vyrobena z nerezové oceli 3cr13Mov a plně pokryta antikorozním ochranným povlakem ve stylu digitální pouštní kamufláže. Čepel se silnou špičkou se osvědčí při každodenním používání pro standardní úkoly. Hliníková ramena rukojeti jsou zakončena stejně jako čepel, díky čemuž nůž jistě osloví mnoho vojenských nadšenců.

Cena 269 Kč