Lopatky

Lopatky

V kategorii se nachází 39 produktů.

Zobrazení 1-12 z 39 položek

Aktivní filtry

Lopatka skládací US II...

Lopatka/rýček II generace v černé barvě. Praktická skládací, včetně černého přepravního obalu. Celková délka rozložené lopatky - 58 cm, délka ve složeném stavu - 24 cm. Materiál - uhlíková ocel (list), nylon (rukojeť)

Cena 529 Kč

Lopatka SPETSNAZ ČERNÁ

Univerzální lopatka od firmy COLD STEEL modelovaná podle lopatky určené pro elitní sovětské/ruské jednotky Spetznaz. Hlava lopatky má ostré hrany a je vyrobená z uhlíkové oceli. Rukojeť je vyrobená ze dřeva ořechovce. 

Cena 1 190 Kč

Krumpáč sklopný s dřevěnou...

Praktický krumpáč se sklopnou vrchní, pracovní částí. Hroty jsou v otevřené poloze zajištěné pomocí aretačního kroužku. Dřevěná hladká rukojeť je zakončená "kuličkou". Celková délka - 72 cm.

Cena 690 Kč

Lopata na sníh skládací...

Praktická, velmi lehká lopata na sníh, která je rozkládací a je tak dobře skladná. Celková délka lopaty je 60 cm, rozměr listu je 28,5 x 21 cm. Materiál: hliník (list) a polypropylen (rukojeť). Váha - 460 g.

Cena 529 Kč

Lopatka M48 KOMMANDO...

Taktický rýček/lopatka o celkové délce 41 cm. Lopatka je vyrobena z velmi odolných materiálu (nerez ocel, rukojeť nylon se skelným vláknem), nabroušená hrana, zuby slouží jako pilka.

Cena 1 990 Kč

Lopatka SPECIAL FORCES s...

Lopatka/rýček s listem z uhlíkové oceli a dřevěnou rukojetí. Hlavní předností této lopatkou jsou 3 ostří, díky kterým ji můžete použít jako lopatku, sekáček, sekerku nebo tomahawk.

Cena 990 Kč

Lopatka BW skládací ZELENÁ...

Originální skládací lopatka/rýček. Používané německou Bundeswehr armádou. Vysoce jakostní ocel a dural. Velmi praktický, použitelný jako sekera a s dvěma ozubenými hranami i jako multitoolový nástroj (motyka, pilka, kladivo aj.)

Cena 690 Kč