Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Kemping

Příslušenství pro kempování a přežití v drsné přírodě

Kemping

Židle MORAY kempingová skládací CAMO

Praktická skládací židle vhodná i pro venkovní použití. Stabilní konstrukce nohou, podpěry rukou, v pravé područce síťka určená pro zaparkování plechovky s pivkem nebo limonádou, pojme i láhev, sklenici, menší termosku.

Cena 540 Kč

Placatka KANEC 120 ml

Placatka z nerezové oceli s motivem divočáka a přírody. Skvělý dárek pro všechny lovce, myslivce a milovníky přírody. Praktické šroubovací víčko, které je připevněné k tělu placatice, aby se neztratilo.

Cena 280 Kč

Placatka JELEN 120 ml

Placatice na nápoje, na jejíž přední části je obrázek krajiny s jelenem. Šroubovací víčko zajištěné k tělu placatky, abyste ho po odšroubování neztratili. Objem - 120 ml, materiál - nerezová ocel.

Cena 280 Kč

Placatka 101st AIRBORNE 148 ml NEREZ OCEL

Placatka s barevným logem (potiskem) americké 101. výsadkové divize v přední části. Příjemně zaoblený tvar, který skvěle pasuje do kapsy vašeho oblečení. Objem - 148 ml, rozměry - 10,5 x 2,5 x 7 cm. Materiál - nerezová ocel.

Cena 290 Kč

Placatka MILITARY RANGE 225ml (8oz)

Stylová placatka s vyobrazením nového loga MILITARY RANGE, která je díky praktické krabičce ideálním dárkem. Placatka je vyrobena z nerezové oceli a koženky. Dodávána se dvěma panáky a nálevkou.

Cena 490 Kč