Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat

Čištění

Čištění

Čištění optiky General Nano Protection Optic Cleaner 100ml

Přípravek pro čištění optických prvků zbraní General Nano Protection byl vytvořen pro lidi, kteří chtějí mít své střelecké příslušenství v nejlepším stavu. Vynikající čisticí vlastnosti, zbývající hydrofobní vrstva a univerzální složení činí z čističe optiky General Nano Protection skvělou volbu pro každého milovníka lovu nebo sportovní střelby.

Cena 99 Kč

Olej na zbraně GENERAL NANO PROTECTION 400ml

General Nano Protection 400 ml je moderní přípravek s unikátním složením Nano Gun Oil, který účinně odstraňuje karbonové usazeniny a zadrženou mastnotu, vytlačuje vlhkost, maže a chrání před korozí. Pravidelné používání oleje prodlužuje životnost zbraně.

Cena 319 Kč

Olej na zbraně General Nano Protection 200 ml

General Nano Protection 200 ml je moderní přípravek s unikátním složením Nano Gun Oil, který účinně odstraňuje karbonové usazeniny a zadrženou mastnotu, vytlačuje vlhkost, maže a chrání před korozí. Pravidelné používání oleje prodlužuje životnost zbraně.

Cena 199 Kč

Olej na zbraně Brunox sprej 100 ml

Brunox Gun Care Spray je extrémně účinný konzervační prostředek pro všechny majitele zbraní. Poskytuje vynikající ochranu vaší střelecké techniky proti vodě a vlhkosti. Umožňuje dokonalé pokrytí všechny části zbraně při mazání, odstraňuje zbytky střelného prachu, niklu, tombaku a mědi, zvyšuje životnost mechanických částí.

Cena 99 Kč