Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Brousky na nože

Brousky na nože

Diamantový kuchyňský brousek Taidea TG1202

Diamantový brousek TG1202 je nástroj nezbytný v každé domácnosti, dílně a všude tam, kde se hodí ostré nože. Pouzdro tohoto brousku je vyrobeno výhradně z leštěné nerezové oceli, což mu dodává elegantní vzhled a usnadňuje čištění. Ostřící kolečka umožňují přesné a precizní ostření nože při jeho pohybu v obou směrech.

Cena 479 Kč

Brousek na nože THE EDGE campSHARP

THE EDGE campSHARP je kapesní ořezávátko na hladké a vroubkované nože, vybavené poplašnou píšťalkou, kompasem a ocelovým háčkem. Ostřiče nožů THE EDGE v outdoorovém obchodě kolba THE EDGE campSHARP je multifunkční turistické ořezávátko, které se díky své šikovné velikosti skvěle hodí jako doplněk k EDC setu každého outdoorového a survival nadšence.

Cena 141 Kč

Cloth Belt Kit pro Work Sharp Blade Grinding Attachment

Sada vyztužených ostřících pásků Work Sharp Cloth je určena všem lidem, kteří požadují od nože dokonalou ostrost. Sada Work Sharp Cloth Belt Kit zvyšuje laťku ostrosti na maximum. Díky použití mikroabrazivní směsi (leštící pasta) můžeme získat neuvěřitelně ostrou řeznou hranu pro náročné úkoly nebo vyleštit povrch "zrcadla" čepele.

Cena 890 Kč

Work Sharp WSKTS MK.2 - bruska na nože

WorkK Sharp WSKTS MK.2 je modernizovaná verze elektrické ostřičky WSKTS, která umožňuje ostřit všechny typy nožů a nástrojů, navíc poskytuje větší pohodlí, lepší kontrolu a rychlost práce.

Cena 2 990 Kč

Work Sharp Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener

Elektrický brousek Work Sharp Ken Onion Edition je mimořádně úspěšným výsledkem spolupráce mezi specialisty Work Sharp a známým výrobcem nožů Kenem Onionem, zodpovědným mimo jiné za vynalezení systému podpory distribuce čepelí „SpeedSafe“.

Cena 4 590 Kč

Work Sharp Precision Adjust Sharpener

Work Sharp Benchtop Precision Adjust je účinný ostřící systém, který využívá diamantovo-keramickou ostřící tyč, otočný svěrák pro fixaci nože a vodítko s přesným nastavením úhlu ostření v rozsahu od 15° do 30°. Work Sharp Benchtop Precision Adjust umožňuje broušení elektrotechnických, kuchyňských a outdoorových nožů rychleji, snadněji a přesněji než kdy dříve.

Cena 1 890 Kč

Sada brousků Lansky C-Clip Combo

Lansky C-Clip Combo je praktická sada skládající se ze 2 kapesních keramických brousků a čistícího bloku, díky kterému lze naše nože a nástroje snadno brousit doma, v práci, na lovu i při kempování.

Cena 369 Kč