Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Nože a kleště multifunkční

Nože a kleště multifunkční

Multitool GANZO G109 ČERVENÝ

Odolný multitool Ganzo G109 vybavený 9 užitečnými nástroji pro každodenní práci. Multitool je tvořen kvalitní kovovou konstrukcí, která je doplněna o profilovanou rukojeť zaručující pevný a pohodlný úchop. Hlavním nástrojem multitoolu jsou pružinové kombinačky, které se pohodlně obsluhují jednou rukou. Pro uvolnění jednotlivých nástrojů je nutné nejprve multitool rozložit.

Cena 469 Kč

Sada kempinkového příboru Albainox 33037

Praktycký set příboru od známé španělské firmy Albainox se hodí do každého batohu jak při kempování, tak i na cesty za dobrodružstvím. Nerezové provedení z kvalitní oceli 3Cr13Mov zajistí, že vám bude příbor sloužit po dlouhá léta aniž by zásadněji degradoval či korodoval.

Příbor je dodáván včetně praktického zeleného pouzdra.

Cena 314 Kč

Kleště multifunkční K25 33787

Nářaďový nůž do kapsy s mnoha užitečnými funkcemi. Čelisti klestí jsou vyrobeny z nerezové oceli s titanovým povrchem, a jsou doplňeny nožem, pilkou, párákem, otvírákem, šroubovákem a sadou 9 bitů. Dodáván s nylonovým pouzdrem

Cena 1 139 Kč

Multifunkční nůž Ruike LD11-B

Představujeme vám multifunkční kapesní nůž RUIKE LD11-B. Tento víceúčelový kapesní nůž je vyroben z nerezové oceli Sandvik 12C27, takže si můžeme být jisti, že kapesní nůž zůstane ostrý po dlouhou dobu.

Cena 699 Kč

Multirool GANZO G104-S

Všestranný multitool Ganzo GS104-S má v sobě všechny potřebné nástroje typu EDC. Díky nízké váze a malým rozměrům ho lze snadno přenášet v kapse nebo na opasku. Hliníková rukojeť je odolná proti nárazu a mechanickému poškození. Nerezové nástroje se snadno udržují v čistotě.

Cena 399 Kč

Multitool GANZO G101-S

Kvalitní kapesní multitool v tmavě modrém provedení. Hliníková rukojeť je zdobena designovými výřezy, díky kterým multitool shodil další nepotřebné gramy. Nářadí z nerezové oceli se snadno udržuje a brousí. Součástí balení je funkční opaskové pouzdro

Cena 239 Kč