Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Nože a kleště multifunkční

Nože a kleště multifunkční

Multirool GANZO G104-S

Všestranný multitool Ganzo GS104-S má v sobě všechny potřebné nástroje typu EDC. Díky nízké váze a malým rozměrům ho lze snadno přenášet v kapse nebo na opasku. Hliníková rukojeť je odolná proti nárazu a mechanickému poškození. Nerezové nástroje se snadno udržují v čistotě.

Cena 399 Kč

Multitool GANZO G101-S

Kvalitní kapesní multitool v tmavě modrém provedení. Hliníková rukojeť je zdobena designovými výřezy, díky kterým multitool shodil další nepotřebné gramy. Nářadí z nerezové oceli se snadno udržuje a brousí. Součástí balení je funkční opaskové pouzdro

Cena 239 Kč

Multifunkční nůž Joker JKR102 s pouzdrem

Zcela nový, vysoce kvalitní multifunkční kapesní nůž španělské značky JOKER, známé po celém světě svými vynikajícími produkty. Je vyroben ze silné nerezové oceli. Rukojeť je vyrobena z odolného dřeva. Tento kapesní nůž má řadu různých nástrojů užitečných pro kutily a kempování.

Cena 299 Kč

Multitool GANZO G202 ČERNÝ

Multitool Ganzo 202 je nabitý spoustou užitečných nástrojů. Dominantou jsou kombinované kleště se štípací čelistí, dopňkové nástroje jsou přístupné pokud jsou kleště složené do transportní polohy. Vysokou odolnost zaručuje celokovová konstrukce. V nylonovém pouzdře naleznete i sadu 11 bitů.

Cena 749 Kč

Multitool GANZO G104-S

Multitool Ganzo GS104-S má v sobě všechny potřebné nástroje typu EDC. Jeho další předností je nízká váha a díky malým rozměrům ho lze snadno přenášet v kapse. Uchycení nástrojů na jedné straně významně ulehčuje a urychluje manipulaci s multitoolem. Odolná rukojeť je vyrobena z hliníky. Nerezové nástroje se snadno udržují a čistí. Součástí balení je opaskové pouzdro.

Cena 429 Kč

MULTITOOL GANZO G302

Multitool Ganzo je neocenitelný pomocník pro všechny kutily či milovníky survivalu. V hliníkové rukojeti jsou ukryté kombinované kleště se štípacími čelistmi. Ostatní nástroje jsou přístupné pokud jsou kleště složené do transportní polohy. V otevřené poloze je fixuje pojistka Axis-Lock. Obsahem balení je sada bitů a nylonové pouzdro.

Cena 1 189 Kč

Multitool GANZO G112

Multitool Ganzo GS104-S má v sobě všechny potřebné nástroje typu EDC. Jeho další předností je nízká váha a díky malým rozměrům ho lze snadno přenášet kapse. Odolná rukojeť je vyrobena z hliníku. Nerezové nástroje se snadno udržují a čistí. Součástí balení je opaskové pouzdro.

Cena 749 Kč

Multitool GANZO G109 MODRÝ

Odolný multitool Ganzo G109 vybavený 9 užitečnými nástroji pro každodenní práci. Multitool je tvořen kvalitní kovovou konstrukcí, která je doplněna o profilovanou rukojeť zaručující pevný a pohodlný úchop. Hlavním nástrojem multitoolu jsou pružinové kombinačky, které se pohodlně obsluhují jednou rukou. Pro uvolnění jednotlivých nástrojů je nutné nejprve multitool rozložit.

Cena 469 Kč