Nože a kleště multifunkční

Nože a kleště multifunkční

V kategorii se nachází 215 produktů.

Zobrazení 1-12 z 215 položek

Aktivní filtry

Nůž multifunkční FREE K2X...

Zavírací nůž s částečně zoubkovaným ostřím a dalším nářadím - páčidlo, řezák na balíky, šídlo, otvírák na lahve, křížový šroubovák, plochý šroubovák. Délka čepele - 8,4 cm, délka zavřeného nože - 11,5 cm. Hmotnost - 138,9 g.

Cena 2 990 Kč

Nůž zavírací BUSHCRAFT...

Kapesní nástroj, který je vybavený zavíracím nožem s hladkou čepelí, pilkou s dvouřadými zuby a párákem. Pojistka LinerLock, kapesní klip. Celková délka nože 19,1 cm. Materiál černěných čepelí - nerez ocel 3CR13.

Cena 490 Kč

Nůž zavírací multifunkční s...

Kapesní multifunkční nůž s nářadím. Na plastové rukojeti 3D orlice. Zavírací nůž s hladkým ostřím, pilka, ploché šroubováky, otvírák na lahve a na konzervy, křížový šroubovák, trn. Materiál - nerezová ocel s černěným povrchem.

Cena 690 Kč

Nůž zavírací BW vícefunkční...

Kapesní nůž Bundeswehr armády. V noži najdete klasické ostří a pilku s otvírákem. Zároveň můžete použít pilník a vývrtku s malým šroubovákem. Nůž má plastovou čepel s orlicí. Celková délka je19 cm a délka čepele 8 cm.

Cena 220 Kč

Nůž kapesní OUTRIDER 111mm...

Kapesní nůž o velikosti 111 mm, počet funkcí 14. Nůž, vývrtka, otvíráky na láhve a konzervy, šroubovák, odstraňovač izolace, průbojník, výstružník, pinzeta, párátko, kroužek, pilka, nůžky.

Cena 1 619 Kč

Nůž kapesní SWIZA C04...

Švýcarský kapesní nůž vyrobený ve známé továřně v Delémontu. Díky svému tvaru je nůž pohodlný na úchop a množství funkcí zajišťuje maximální použitelnost za každé situace.

Cena 1 199 Kč

Nůž multifunkční TREKUS s...

Součástí je nůž s hladkou čepelí, filetovací nůž, pilka, křesadlo, svítilna, píšťalka a kompas. Celková délka otevřeného nože cca 27 cm. Materiál čepele nerez ocel AUS-8.

Cena 1 990 Kč