Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Nože a kleště multifunkční

Nože a kleště multifunkční

Multitool GANZO G104-S

Multitool Ganzo GS104-S má v sobě všechny potřebné nástroje typu EDC. Jeho další předností je nízká váha a díky malým rozměrům ho lze snadno přenášet v kapse. Uchycení nástrojů na jedné straně významně ulehčuje a urychluje manipulaci s multitoolem. Odolná rukojeť je vyrobena z hliníky. Nerezové nástroje se snadno udržují a čistí. Součástí balení je opaskové pouzdro.

Cena 429 Kč

MULTITOOL GANZO G302 Special edition

Multitool Ganzo je neocenitelný pomocník pro všechny kutily či milovníky survivalu. V hliníkové rukojeti jsou ukryté kombinované kleště se štípacími čelistmi. Ostatní nástroje jsou přístupné pokud jsou kleště složené do transportní polohy. V otevřené poloze je fixuje pojistka Axis-Lock. Obsahem balení je sada bitů a nylonové pouzdro.

Cena 1 189 Kč

Multitool GANZO G112

Multitool Ganzo GS104-S má v sobě všechny potřebné nástroje typu EDC. Jeho další předností je nízká váha a díky malým rozměrům ho lze snadno přenášet kapse. Odolná rukojeť je vyrobena z hliníku. Nerezové nástroje se snadno udržují a čistí. Součástí balení je opaskové pouzdro.

Cena 749 Kč

Multitool GANZO G109 MODRÝ

Odolný multitool Ganzo G109 vybavený 9 užitečnými nástroji pro každodenní práci. Multitool je tvořen kvalitní kovovou konstrukcí, která je doplněna o profilovanou rukojeť zaručující pevný a pohodlný úchop. Hlavním nástrojem multitoolu jsou pružinové kombinačky, které se pohodlně obsluhují jednou rukou. Pro uvolnění jednotlivých nástrojů je nutné nejprve multitool rozložit.

Cena 489 Kč

Nářadí skládací Gerber VISE

Lehké skládací nářadí. Kleště s hliníkovou rukojetí. Nůž s vroubkovanou čepelí. Nůž s rovnou čepelí. Plochý šroubovák střední. Plochý šroubovák malý. Philips šroubovák. Otvírák. Pilník. Kroužek pro přichycení na klíče

Cena 490 Kč

Nářadí skládací Gerber CRUCIAL zelené

Lehký multitool Crucial Multi-Tool značky Gerber vypadá jako váš oblíbený nůž, ale disponuje základními jednotkami vašeho oblíbeného multifunkčního nářadí Gerber. I přes svou skladnou velikost a nenápadnou hmotnost poskytuje plně funkční nástroje

Cena 1 490 Kč