Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat
Hrnky, hrníčky a pítka

Hrníčky a pítka

Co je lepšího, než si dát po ránu v přírodě kafe z parádního plecháčku, nebo se komfortně napít ze studánky či láhve? Z naší nabídky outdoorových hrnků si jistě vyberete.

Hrníčky a pítka

Hrnek polypropylen 400 ml ZELENÝ

Velmi lehký a současně dostatečně pevný hrnek hrnek, který je vyrobený z odolného plastu. Ergonomicky tvarované ouško. Objem hrnku - 400 ml, vnější rozměry 90 x 90 mm, hmotnost - 64 gramů, materiál - polypropylen.

Cena 69 Kč

Hrnek STAINLESS STEEL obsah 600ml

Kvalitní nerezový hrnek s objemem 600 ml od značky MIL-TEC. Hrnek má skládací ouška, která jsou vyrobena z drátů. Hrnek je dostatečně velký na vložení litrové láhve typu Nalgena.

Cena 179 Kč

Hrnek STAINLESS STEEL obsah 800ml

Kvalitní nerezový hrnek s objemem 800 ml od značky MIL-TEC. Hrnek má skládací ouška, které jsou vyrobeny z drátů. Hrnek je dostatečně velký na vložení litrové láhve typu Nalgena.

Cena 219 Kč

Hrnek PINT nerez ocel

Kelímek/hrnek bez ouška vyrobený z odolné nerezové oceli 304 potravinářské jakosti. Matný povrch je elektrický leštěný, logo americké značky Pathfinder leptané laserem. Objem cca 0,4 l (16 oz.), lze mýt v myčce. Snadno stohovatelný, skladný.

Cena 190 Kč

Vařič NATURE outdoorový NEREZ

Vařič vyrobený z kvalitní nerezové oceli, vhodný pro všechny outdoorové aktivity - při kempování, na ryby, airsoftové akce.. Hmotnost - 94 gramů, rozměry - 9,5 x 8,3 cm. Materiál - nerezová ocel 304

Cena 719 Kč

Hrnek s víčkem velký 740 ml NEREZ

Nerezový hrnek s velkorysým objemem 740 ml. Pro pohodlnou manipulaci jsou na hrnku skládací ucha. Hrnek je vybavený víčkem. Z vnitřní strany hrnku měrka. Materiál - nrerezová ocel 304

Cena 649 Kč