Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Ráže
Kapacita zásobníku/válce
další... méně
Celková délka (mm)
další... méně
Celková šířka (mm)
další... méně
Celková výška (mm)
další... méně
Hmotnost (g)
Délka hlavně (mm)
další... méně
Spoušť
další... méně
Materiál rámu/těla
Mířidla
Velikost zbraně
další... méně
Kompenzátor
Závit
Délka hlavně (palce)
další... méně
Barevné provedení
další... méně
Filtrovat

Pistole

Pistole

Pistole Taurus G3 9x19 černá

Samonabíjecí pistole Taurus G3 v ráži 9mm Luger má kapacitu zásobníku 17+1, hlaveň dlouhou 4", polymerový rám, stavitelná mířidla, integrovanou picatinny lištu a je opatřen protiskluzovými plochami.

Cena 10 900 Kč

Pistole Taurus 1911 AR .45ACP RAIL

Pistole 1911 zajisté patří k těm nejvíce ikonickým pistolím v historii. Americká firma Taurus na trh uvedla kompletně kovanou variantu se spoustou "custom" vylepšení, ale zároveň za velice rozumnou cenu.

Cena 25 900 Kč

Pistole Taurus PT-92 AF 9x19 ČERNÁ

Legendární pistole Taurus 92, vyráběné v licenci Beretta. Zbraně vyráběné v nové, super moderní továrně firmy Taurus, která je součástí koncernu CBS (stejně jako Sellier a Bellot). Pistole sam. Taurus, Model: PT-92 AF, Ráže: 9mm Luger, 17ran, rail, černý Tenox

Cena 17 900 Kč

KRISS VECTOR CRB 9mm Luger 16" černá

Samonabíjecí puška KRISS VECTOR CRB s 16" hlavní v ráži 9 mm Luger využívá unikátní systém bržděného závěru Super V, který se pohybuje směrem dozadu a dolů čímž dochází ke snížení zpětného rázu a jednodušší manipulaci při střelbě. Hlaveň je opatřena krytem (imitací tlumiče) a její osa je snížena do úrovně spouště. Na horní hraně rámu je po celé délce Picatinny rail, teleskopická pažba má 6 poloh a zásobníková šachta je určena pro dvouřadé zásobníky Glock na 17 ran. Součástí sady jsou také nízkoprofilová sklopná mířidla.

Cena 47 990 Kč

KRISS VECTOR SBR ráže 9 mm Luger 5,5" černá

Samonabíjecí puška KRISS VECTOR SBR s 5,5" hlavní v ráži 9 mm Luger využívá unikátní systém bržděného závěru Super V, který se pohybuje směrem dozadu a dolů čímž dochází ke snížení zpětného rázu a jednodušší manipulaci při střelbě. Osa hlavně je snížena do úrovně spouště. Na horní hraně rámu je po celé délce Picatinny rail, teleskopická pažba má 6 poloh a zásobníková šachta je určena pro dvouřadé zásobníky Glock na 17 ran.

Cena 48 990 Kč

KRISS VECTOR SBR ENHANCED .45ACP 6,5" černá

Samonabíjecí puška KRISS VECTOR CRB s 6,5" hlavní v ráži .45ACP využívá unikátní systém bržděného závěru Super V, který se pohybuje směrem dozadu a dolů čímž dochází ke snížení zpětného rázu a jednodušší manipulaci při střelbě. Osa hlavně je snížena do úrovně spouště. Na horní hraně rámu je po celé délce Picatinny rail, teleskopická sklopná pažba a zásobníková šachta je určena pro zásobníky Glock na 13 ran. Součástí sady jsou také nízkoprofilová sklopná mířidla.

Cena 54 990 Kč

KRISS VECTOR SBR .45ACP 5,5" černá

Samonabíjecí puška KRISS VECTOR SBR s 5,5" hlavní v ráži .45ACP využívá unikátní systém bržděného závěru Super V, který se pohybuje směrem dozadu a dolů čímž dochází ke snížení zpětného rázu a jednodušší manipulaci při střelbě. Osa hlavně je snížena do úrovně spouště. Na horní hraně rámu je po celé délce Picatinny rail, teleskopická pažba má 6 poloh a zásobníková šachta je určena pro dvouřadé zásobníky Glock na 13 ran. Součástí sady jsou také nízkoprofilová sklopná mířidla.

Cena 49 490 Kč

Pistole AREX ZERO 2 Standard 9mm

Nová generace samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 2 v provedení Standard (full size) ráže 9 mm Luger. K úpravám došlo zejména v oblasti ergonomie, kdy rukojeť je užší se zvýrazněnou texturou, vyměnitelné střenky pokrývají celou hřbetní část, k úpravěpolohy došlo i u tlačítka pro vypouštění zásobníku. Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset.

Cena 22 590 Kč

Pistole AREX Delta Gen.2 L OR 9mm

Speciální edice pistolí AREX Delta Gen. 2 ve variantě OR (umožňující montáž kolimátoru) původně určená pro americký trh - na pravé straně rámu je drobný nápis Global Ordnance.

Cena 12 990 Kč