Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Ráže
Kapacita zásobníku/válce
další... méně
Celková délka (mm)
další... méně
Celková šířka (mm)
další... méně
Celková výška (mm)
další... méně
Hmotnost (g)
Délka hlavně (mm)
další... méně
Spoušť
další... méně
Materiál rámu/těla
Mířidla
další... méně
Velikost zbraně
další... méně
Kompenzátor
Závit
Délka hlavně (palce)
další... méně
Barevné provedení
další... méně
Filtrovat

Pistole

Pistole

Pistole Taurus 1911 Officer .45 ACP černá

Pistole sam. Taurus, Model: 1911 Officer, Ráže: .45 ACP, hl.: 3,5", 6+1, černý Pistole osazené mnoha Custom prvky a doplňky! Zbraně vyráběné v nové super moderním továrně firmy Taurus, otevřené v roce 2016, která je součástí koncernu CBS (stejně jako Sellier a Bellot)

Cena 19 980 Kč

Pistole Taurus PT-92 AFS 9mm, nerez

Pistole sam. Taurus, Model: PT-92 AFS, Ráže: 9mm Luger, 17ran, rail, nerez Legendární pistole Taurus 92, vyráběné v licenci Beretta. Zbraně vyráběné v nové, super moderní továrně firmy Taurus, která je součástí koncernu CBS (stejně jako Sellier a Bellot)

Cena 16 590 Kč

Pistole Colt Defender .45 ACP nerez/Cerakote

Legendární obranná zbraň s lehkým rámem od nejznáměšího amerického výrobce střelných zbraní, značky Colt. Ráže .45 ACP poskytne dostatečné množství zastavovací síly proti téměš každému cíli. Pistole samonabíjecí Colt, Model: Defender, Ráže: .45 ACP, délkahlavně 3" (76mm), nerez/Cerakote

Cena 33 890 Kč

Pistole samonabíjecí CZ P-10SC OR&SR

Samonabíjecí pistole velikosti semicompact CZ P-10 SC je určena nejen pro osobní ochranu a ozbrojené složky, ale i pro dynamické sportovní disciplíny nebo hobby střelbu. Pro její kompaktnost se hodí pro skryté nošení zbraně. Opatřena upraveným závěrem pro snadnou montáž kolimátoru a prodlouženou hlavní se závitem.

Cena 20 990 Kč

Pistole Glock 43X MOS, 9 mm Luger

Nejnovější pistole GLOCK s jednořadým zásobníkem v ráži 9x19 řady slimline vhodná pro skryté nošení. Pistole je vybavena railem na taktické svítilny. Sdandardně dodávána v sadě se dvěma zásobníky na 10 nábojů.

Cena 18 490 Kč

Pistole AREX Alpha 9x19, černá

Sportovní pistole AREX Alpha konstrukčně vychází z ověřeného modelu ZERO, kdy design pistole prošel několika vylepšeními. Hlaveň má délku 5" (12,7 cm), mířidla jsou stavitelná v obou směrech, spoušť (DA/SA) je již továrně laděná s plynulým chodem a krátkým resetem, rukojeť je příjemně ergonomická s prodlouženým bobřím ocasem.

Cena 28 990 Kč

Walther Q5 Match Steel Frame VINTAGE, 5", 9x19

Legendární německá zbrojovka Carl Walther GmbH uvádí na trh speciální edici pistolí na bázi modelu Q5 Match Steel Frame: V této „Special Edition“ z dílny Meister Manufaktur nyní najdete modely Black Tie, Black Diamond, Patriot a nově také model Vintage.

Cena 111 590 Kč