Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Příslušenství ke zbraním

Naše nabídka příslušenství ke zbraním zahrnuje širokou škálu produktů, které vám pomohou maximalizovat výkon vaší zbraně a zlepšit vaši přesnost při střelbě. Nabízíme různé druhy optiky, laserových zaměřovačů a svítilen, které vám pomohou najít a zaměřit cíl v jakýchkoliv podmínkách.

Příslušenství ke zbraním

Boresnake pro pistole 9mm

Čisticí šňůra na pistoli. Doporučeno pro čištění hlavně na střelnici, když nemáme čistící tyč. Umožňuje vyčistit zbraň bez její demontáže. Určeno pro zbraně ráže 9mm

Cena 219 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 4-12x50 AO BDC

Puškohled Vortex Crossfire II 4-12x50 1'' je jasnější, odolnější a vyznačuje se vysoce přesným zaměřovacím křížem Dead-Hold BDC. Díky zcela nové konstrukci dalekohled překonává všechny provozní standardy v této cenové kategorii. 

Cena 5 390 Kč

Brýle ochranné RUSH+ BSSI čirá skla

Ochranné brýle RUSH+ s čirými ochrannými skly od značky BOLLÉ. Brýle jsou vyrobené z odolného materiálu, nabízí nízkou váhu a vysoký stupeň ochrany při zachování odolnosti. K brýlím je dodáván pytlík z mikrovlákna. 

Cena 450 Kč

Brýle ochranné SILEX+ BSSI čirá skla

Ochranné pracovní brýle SILEX+ od značky BOLLÉ. Brýle jsou vyrobené z odolného a zároveň lehkého materiálu, zatímco čočky disponují PLATINUM ochrannou vrstvou, která omezuje mlžení a zabraňuje tvorbě škrábanců.

Cena 450 Kč

Šňůra k brýlím RUSH+

Pevná nylonová šňůra určená pro brýle značky BOLLÉ. Kompatibilní s modely: Rush+, Silex+, Ness+, Tryon, Ultim8, Mercuro. Hmotnost: 10 g

Cena 120 Kč