Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Příslušenství ke zbraním

Příslušenství ke zbraním

Puškohled Vortex Crossfire II 6-18x44 AO Dead-Hold BDC MOA

Jasnější a odolnější - to je nový puškohled Vortex Crossfire II 6-18x44 AO 1''. Díky zcela novému designu puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové skupině. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nulování věže MOA zajišťují optimální výkon při používání. 

Cena 5 690 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x50 Illuminated

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9 × 50 1 '' je přehlednější, odolnější a jeho předností je osvětlený kříž typu V-BRITE. Díky zcela nové konstrukci dalekohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové kategorii. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nastavení komínku MOA, které tento hledáček charakterizuje

Cena 5 289 Kč

Kolimátor Vortex Sparc Solar 2 MOA

Vortex Sparc Solar je první kolimátorový zaměřovač z řadě Vortex využívající solární technologii AUTO D-TEC, která poskytuje až 150 000 hodin provozu! Vortex Sparc Solar je určen mimo jiné pro použití u dlouhých zbraní AR15, poloautomatických brokovnic či karabin PCC.

Cena 6 990 Kč

Kolimator Vortex Sparc AR 1x22

Zaměřovač Vortex Sparx AR 1x22 s červeným bodem byl vytvořen pro střelce, kteří vyžadují, aby jejich mířidla minimalizovala reakční dobu na minimum, aby vždy vyhráli.

Cena 5 190 Kč

Kolimátor Vortex StrikeFire II Red/Green

Nový, menší a přesnější. Kolimátor Vortex StrikeFire II vám umožní rychle najít cíl a vystřelit, čímž váš lov skončí úspěchem. Konstrukce kolimátoru je odolná vůči vodě a poškození, bez problémů vydrží 1000 výstřelů Magnum 375 H&H.

Cena 5 190 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 4-12x40 1'' AO BDC

Jasnější, odolnější a přesnější – takový je nový puškohled Vortex Crossfire II 4-12x40 AO 1''. Díky zcela novému designu puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové skupině. Jasný a čistý obraz, okamžité ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nulování věže MOA zajišťují optimální výkon při používání.

Cena 4 790 Kč

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x40 1'' BDC/V-plex

Puškohled Vortex Crossfire II 3-9x40 1'' je přesnější a odolnější. Díky zcela nové konstrukci puškohled přesahuje všechny provozní standardy v této cenové kategorii. Jasný a čistý obraz, bleskurychlé ostření, vícevrstvé povlaky čoček a vylepšené nastavení MOA, které tento puškohled charakterizuje, zajišťují optimální efektivitu použití.

Cena 3 900 Kč