Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat

Nože zavírací

Nože zavírací

Zavírací nůž GANZO G614

Základní zavírací nůž Ganzo G614 s užitkovou čepelí, která je vybavená flipperem pro rychlé otevírání nože. Ostří nože je vyrobené z nerezové oceli 440, která si díky kvalitnímu kalení udržuje ostrost a snadno se ostří. Díky umístěnému na čepeli čepu, je otevíraní nože velice snadné.

Cena 199 Kč

Nůž Walther Classic Drop 2

Klasický zavírací nůž s čepelí tvaru drop point, vhodný jako nůž do přírody, na turistiku nebo jako menší zavírací lovecký nůž. Čepel z nerezové oceli 440C s plochým výbrusem má délku 8,2 cm. Díky jejímu tvaru má velmi dobré řezné vlastnosti, které oceníte například při krájení potravin.

Cena 799 Kč

Nůž Walther Classic Clip 2

Klasický zavírací nůž s čepelí tvaru clip point, vhodný jako nůž do přírody, na turistiku nebo jako menší zavírací lovecký nůž. Čepel z nerezové oceli 440C s dutým výbrusem má délku 8,6 cm. Díky jejímu tvaru má velmi dobré řezné vlastnosti, které oceníte například při krájení potravin. Rukojeť z nerezové oceli doplněna o střenky z elegantního ořechového dřeva. Nůž je vybaven pojistkou back lock, která je pevná a spolehlivá. Nůž se otevírá pomocí drážky na nehet.

Cena 799 Kč

Zavírací nůž Walther BWK 2

Nůž pro venkovní použití a každodenní použití (EDC). Čepel s profilem drop point je vyrobena z nerezové oceli 440C se zvýšenou mechanickou pevností ve srovnání s 440A. Otevírání se provádí pomocí nehtu. Zářezy na hřbetu nože vám umožní bezpečně opřít palec, což se promítá do pohodlné a bezpečné práce s nástrojem.

Cena 890 Kč

Zavírací nůž Walther TFW 1

Krásný zavírací nůž firmy Walther s koženým pouzdrem na opasek v balení. Nůž Walther TFW1 dostal čepel o délce 92 mm z nerez oceli AUS8 s hladkým ostřím a klasickou špičkou. Jedná se o prémiový materiál čepele.

Cena 1 049 Kč