Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
další... méně
Filtrovat
Nože

Nože

Každý muž potřebuje nůž. Z naší nabídky kvalitních nožů si určitě vyberete

Nože

Zavírací nůž Ganzo G746-1-BK Černý

Pokud hledáte všestranný outdoorový nůž se zavírací čepelí, nůž Ganzo G746-1-BK je atraktivní volbou s výborným poměrem ceny a výkonu.

Ganzo Ganzo G746-1-BK je lehký a šikovný zavírací nůž, který využívá čepel z nerezové oceli 440C, osvědčený zámek G-lock, oboustranný čep umožňující rychlé rozložení čepele jednou rukou a laminátové výstelky G10.

Cena 549 Kč

Zavírací nůž Ganzo G6803-BK

Pokud hledáte všestranný EDC nůž, nůž Ganzo G6803-BK je atraktivní volbou za skvělou cenu.

Ganzo G6803-BK je lehký a šikovný zavírací nůž, který využívá čepel z nerezové oceli 8Cr14MoV, osvědčený zámek G-lock, oboustranný čep umožňující rychlé rozložení čepele jednou rukou a protiskluzové laminátové výstelky G10 .

Cena 425 Kč

Zavírací nůž Ganzo Firebird FH41S-BK

Ganzo Firebird FH41S-BK je kompaktní verze minimalistického každodenního nože vybavená čepelí z nástrojové oceli D2, oblíbeným liner-lockem a tenkým opláštěním z lehkého a odolného laminátu G10.

Čepel s typickým pracovním drop-point profilem (plochý řez) má optimální délku 88 mm, díky čemuž si nůž poradí s většinou úkonů, se kterými se budeme denně potýkat. Čepel je vyrobena z tvrdé a odolné nástrojové oceli D2, kalené na 58-60 HRC.

Cena 799 Kč

Nůž KYOTO tanto čepel ZELENÝ

Stylový nožík inspirovaný vzhledem japonských chladných zbraní. Čepel ve tvaru tanto s hladkým ostřím je vyrobená z nerezové oceli 8Cr13MoV ve stonewash úpravě. Před poraněním prstů chrání jemná kovová záštita. Rukojeť je vyrobená z materiálu Kraton (Kray-Ex™), který je na omak příjemný a díky hrubší textuře nehrozí, že by vám při práci vypadl z ruky. Na konci rukojeti naleznete otvor na provlečení pojistné šňůry. K noži je dodáváno plastové pouzdro Secure-Ex v černé barvě.

Cena 890 Kč

Nůž zavírací NORAD hladké ostří STŘÍBRNÝ

Stylový zavírák s kuličkovým KTV ložiskem vyrobený z kvalitních materiálů od značky Kershaw. Čepel s hladkým ostřím ve tvaru Clip Point je vyrobená z odolné nářaďové oceli D2, která nabízí vysokou retenci ostří a houževnatost. V horní části čepele naleznete výrazný "žlábek", který vám usnadní otevírání, popřípadě můžete využít k jejímu rychlému otevření flipper. V otevřeném stavu je čepel jištěna pojistkou typu FrameLock. Na výrobu rukojeti byla použita nerezová ocel doplněná o stylové vložky z uhlíkového vlákna. Samozřejmostí je kovový kapesní klip s možností připevnění na levou i pravou stranu střenek

Cena 1 980 Kč

Zavírací nůž Zero Tolerance ZT 0990

Zero Tolerance ZT 0990 je moderní složka se skeletovou konstrukcí, která využívá ložiskovou ocelovou čepel CPM-20CV, obložení uhlíkovými vlákny, liner-lock a odhalený most na hřbetu.

Cena 6 390 Kč

Ganzo Skimen Shadow

Skimen Adimanti Shadow je EDC nůž navržený ukrajinským servisním technikem a nadšencem pro nože Ruslanem Skimenem. Čepel s DLC povlakem.

Cena 1 279 Kč