Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Barvy / maskování
Filtrovat

Taktické vesty

Taktické vesty

Balistický plát Folkward Level III+

Balistický plát Folkward LEVEL III+ je moderní vložka na bázi polyetylenu, která uživateli zaručuje ochranu proti střelám ve standardu NIJ III+. Díky použití vysokohustotního polyethylenu jako jediného funkčního materiálu se deska vyznačuje schopností zastavit až šest projektilů přičemž disponuje relativně nízkou hmotností. V kombinaci s profilem Multicurve zaručuje vysoký komfort používání.

Cena 6 890 Kč

Vesta chest rig WARWICK SLICK PenCott WildWood

Moderní modulární chest rig vyrobený z lehkých materiálů. Odvozený z vesty Warwick Zip Front odebráním středového zipu. Bez jakýchkoliv pevně přišitých sumek, pouze s PALS / MOLLE vazbou pro maximální modularitu. Lze nosit samostatně i v kombinaci s nosičem plátů / neprůstřelnou vestou.

Cena 2 690 Kč

Balistický plát Folkward Level III++

Balistický plát Folkward LEVEL III ++ je moderní vložka na bázi polyetylenu, která chrání uživatele proti střelám s olověným jádrem. Díky použití vysokohustotního polyetylenu v kombinaci s tvrdou, keramickou přední stranou poskytuje deska účinnou ochranu proti standardní munici NATO. V kombinaci s anatomickým profilem Multicurve zaručuje vysoký standard bezpečnosti a komfortu používání.

Cena 7 490 Kč

Nosič FENIX PROTECTOR JDV 8 vz.95

Taktický nosič JDV nabízí bezkonkurenčně nízkou váhu kombinovanou s vysokou mírou upravitelnosti a flexibility. Celý systém je vyroben z kombinace Cordury a Hypalonu a je hustě pokryt MOLLE/PALS vazbou

Cena 1 689 Kč