Vařiče

Ne všude můžete rozdělat oheň a práve pro tento účel je vhodné mít dobrý vařič, který ohřeje vaši dávku potravy

Vařiče

V kategorii se nachází 26 produktů.

Zobrazení 1-12 z 26 položek

Aktivní filtry

Vařič třídílný skládací

Lehký, skládací a skladný vařič, který je vyrobený z pevného a odolného hliníku. Praktický pro přepravu. Součástí balení je karabinky, která drží jednotlivé díly při přenášení pohromadě.

Cena 295 Kč

Vařič NEREZ OCEL skládací

Skládací vařič, který je vyrobený z nerezové oceli. Rozměry po rozložení - 80 x 80 x 80 mm, rozměry složeného - 85 x 85 x 10 mm. Součástí balení je černé nylonové pouzdro na suchý zip.

Cena 180 Kč

Vařič Coleman FYREPOWER...

Výkonný turistický plynový vařič FyrePower, který utáhne i vaření ve větších nádobách za nepříznivých klimatických podmínek. Příkon 6900 wattů, v bezvětří uvaří 1 litr vody za 3 minut, 10 vteřin. Hmotnost - 146 g

Cena 999 Kč

Závětří pro turistické...

Kompaktní skládací závětří pro vařiče tvořené devíti kovovými lamelami. Závětří zabraňuje zbytečným ztrátám tepla a tím urychluje ohřev jídla či tekutin. Součástí balení je transportní pouzdro.

Cena 320 Kč

Závětří pro kempingové...

Kompaktní skládací závětří pro vařiče tvořené osmi kovovými lamelami. Závětří zabraňuje zbytečným ztrátám tepla a tím urychluje ohřev jídla či tekutin. Součástí balení je transportní pouzdro.

Cena 330 Kč

Stojan skládací pod plynové...

Lehký, kompaktní stojan určený pro plynové kartuše. Stojan díky 3 nohám a drážkám, do kterých se kartuše umístí, zajišťuje stabilitu při vaření. Vhodné pro kartuše s průměrem dna 6,7, 9 nebo 10,9 cm.

Cena 135 Kč

Vařič na tekutý líh MOSAZ

Jednoduchý, praktický vařič pro ohřívání jídla i nápojů ve venkovním prostředí (v přírodě, v kempu apod.). Uzávěr výborně těsní díky gumovému těsnění, regulátor plamene je se sklopnou rukojetí. 

Cena 399 Kč

Vařič dvouplotýnkový...

Camping Kitchen® 2 je dokonalým společníkem pro jakoukoli rodinnou cestu, ať už se jedná o krátký víkend nebo na delší pobyt. Campingaz Camping Kitchen® 2 je lehký, stabilní a snadno přenosný vařič se dvěma hořáky, zdroj plynu je PB lahev. Úzký desig

Cena 1 499 Kč