Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat

Vařiče

Ne všude můžete rozdělat oheň a práve pro tento účel je vhodné mít dobrý vařič, který ohřeje vaši dávku potravy

Vařiče

Souprava na vaření se dvěma vařiči ESBIT®

Souprava na vaření 985ml obsahjící 2 hrnce a hořák na tuhý a tekutý líh. Ideální všude tam kde můžete mít problém sehnat jako palivo plyn nebo benzín. Materiály použité při výrobě výrazně snížily hmotnost, přičemž pevnost materiálu zůstává beze změny

Cena 1 490 Kč

Vařič plynový CYCLONE

Cyclone je mimořádně efektivní a kompaktní varný systém určený jak pro outdoorové nadšence, tak i pro vojenský personál. Díky přímému spojení hrnce a vařiče je u vařiče zaručena opravdu maximální účinnost.

Cena 2 790 Kč

Vařič ŠVÝCARSKÝ M71 bez paliva

ařič švýcarský M-71. Jednoduchý nouzový vařič M71 používaný švýcarskou armádou. Nízká váha a jednoduchá obsluha, to jsou hlavní klady švýcarského vařiče M71. Pozor vařič nemá nápň je nutné dokoupit palivo ve formě gelu nebo tablet. 

Cena 90 Kč
Vařič Bleuet 270 MICRO OLD použitý Dostupné
  • -110 Kč

Vařič Bleuet 270 MICRO OLD použitý

Turistický kartušový vařič. Výkon: 1300 W Doba varu: 7 min. Kartuše není součástí vařiče nutno dokoupit typ CV470 nebo CV300. Vařič je lehce použitý v perfekním stavu.

Cena 280 Kč Standardní cena 390 Kč

Vařič CAMPING skládací NEREZ

Vařič vhodný pro použití tekutého i pevného paliva. Skladný, pevný, vyrobený z nerezové oceli. Rozměry složeného vařiče - 13 x 7,5 cm. Součástí balení je přepravní látkový obal a teleskopické brčko pro bezpečné rozfoukání ohně.

Cena 1 160 Kč

Vařič na tekutý líh MOSAZ

Jednoduchý, praktický vařič pro ohřívání jídla i nápojů ve venkovním prostředí (v přírodě, v kempu apod.). Uzávěr výborně těsní díky gumovému těsnění, regulátor plamene je se sklopnou rukojetí. 

Cena 399 Kč

Stojan skládací pod plynové kartuše

Lehký, kompaktní stojan určený pro plynové kartuše. Stojan díky 3 nohám a drážkám, do kterých se kartuše umístí, zajišťuje stabilitu při vaření. Vhodné pro kartuše s průměrem dna 6,7, 9 nebo 10,9 cm.

Cena 135 Kč