Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat

Vařiče

Ne všude můžete rozdělat oheň a práve pro tento účel je vhodné mít dobrý vařič, který ohřeje vaši dávku potravy

Vařiče

Vařič na tuhý líh s nádobou SET ŠEDÝ

Kompaktní souprava - vařič na tuhý líh s hrncem s pokličkou, včetně přepravního obalu (na hrnec i na vařič). Objem hrnce - 585 ml, rozměry sbalené sady - 19,3 x 11 cm, hmotnost - 287 g. Materiál - nerezová ocel (nádobí), tvrzený hliník (vařič)

Cena 879 Kč

Souprava na vaření se dvěma vařiči ESBIT®

Souprava na vaření 985ml obsahjící 2 hrnce a hořák na tuhý a tekutý líh. Ideální všude tam kde můžete mít problém sehnat jako palivo plyn nebo benzín. Materiály použité při výrobě výrazně snížily hmotnost, přičemž pevnost materiálu zůstává beze změny

Cena 1 490 Kč

Vařič plynový CYCLONE

Cyclone je mimořádně efektivní a kompaktní varný systém určený jak pro outdoorové nadšence, tak i pro vojenský personál. Díky přímému spojení hrnce a vařiče je u vařiče zaručena opravdu maximální účinnost.

Cena 2 790 Kč

Vařič CAMPING skládací NEREZ

Vařič vhodný pro použití tekutého i pevného paliva. Skladný, pevný, vyrobený z nerezové oceli. Rozměry složeného vařiče - 13 x 7,5 cm. Součástí balení je přepravní látkový obal a teleskopické brčko pro bezpečné rozfoukání ohně.

Cena 1 160 Kč

Vařič na tuhý líh s nádobou SET

Kompaktní souprava - vařič na tuhý líh s hrncem s pokličkou, včetně přepravního obalu (na hrnec i na vařič). Objem hrnce - 585 ml, rozměry sbalené sady - 19,3 x 11 cm, hmotnost - 287 g. Materiál - nerezová ocel (nádobí), tvrzený hliník (vařič).

Cena 949 Kč

Vařič dvouplotýnkový Camping Kitchen® 2

Camping Kitchen® 2 je dokonalým společníkem pro jakoukoli rodinnou cestu, ať už se jedná o krátký víkend nebo na delší pobyt. Campingaz Camping Kitchen® 2 je lehký, stabilní a snadno přenosný vařič se dvěma hořáky, zdroj plynu je PB lahev. Úzký desig

Cena 1 649 Kč