Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Filtrovat

Vařiče

Ne všude můžete rozdělat oheň a práve pro tento účel je vhodné mít dobrý vařič, který ohřeje vaši dávku potravy

Vařiče

Vařič na tuhý líh s nádobou SET ŠEDÝ

Kompaktní souprava - vařič na tuhý líh s hrncem s pokličkou, včetně přepravního obalu (na hrnec i na vařič). Objem hrnce - 585 ml, rozměry sbalené sady - 19,3 x 11 cm, hmotnost - 287 g. Materiál - nerezová ocel (nádobí), tvrzený hliník (vařič)

Cena 879 Kč

Souprava na vaření se dvěma vařiči ESBIT®

Souprava na vaření 985ml obsahjící 2 hrnce a hořák na tuhý a tekutý líh. Ideální všude tam kde můžete mít problém sehnat jako palivo plyn nebo benzín. Materiály použité při výrobě výrazně snížily hmotnost, přičemž pevnost materiálu zůstává beze změny

Cena 1 490 Kč

Vařič plynový CYCLONE

Cyclone je mimořádně efektivní a kompaktní varný systém určený jak pro outdoorové nadšence, tak i pro vojenský personál. Díky přímému spojení hrnce a vařiče je u vařiče zaručena opravdu maximální účinnost.

Cena 2 790 Kč

Vařič ŠVÝCARSKÝ M71 bez paliva

ařič švýcarský M-71. Jednoduchý nouzový vařič M71 používaný švýcarskou armádou. Nízká váha a jednoduchá obsluha, to jsou hlavní klady švýcarského vařiče M71. Pozor vařič nemá nápň je nutné dokoupit palivo ve formě gelu nebo tablet. 

Cena 90 Kč

Vařič CAMPING skládací NEREZ

Vařič vhodný pro použití tekutého i pevného paliva. Skladný, pevný, vyrobený z nerezové oceli. Rozměry složeného vařiče - 13 x 7,5 cm. Součástí balení je přepravní látkový obal a teleskopické brčko pro bezpečné rozfoukání ohně.

Cena 1 160 Kč

Vařič dvouplotýnkový Camping Kitchen® 2

Camping Kitchen® 2 je dokonalým společníkem pro jakoukoli rodinnou cestu, ať už se jedná o krátký víkend nebo na delší pobyt. Campingaz Camping Kitchen® 2 je lehký, stabilní a snadno přenosný vařič se dvěma hořáky, zdroj plynu je PB lahev. Úzký desig

Cena 1 649 Kč