Seřadit podle výrobce Albainox

V kategorii se nachází 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Nože vrhací RED EAGLE sada...

Vrhací nože designované ve Španělsku, omotávka z paracordu. Sada 3 kusů. Součástí balení je nylonové pouzdro. Délka 155 mm. Materiál - nerezová ocel. Vše laděné do čern-červené barvy.

Cena 460 Kč

Nože vrhací set 3 kusů s...

Sada 3 vrhacích nožů, každý z nich s hladkým ostřím. Nože jsou vyrobené z nerezové oceli, jejich rukojeť je tvořena červenou paracordovou šňůrou. Součástí balení je černé nylonové pouzdro. Délka nože - 19 cm.

Cena 390 Kč

Nůž Albainox 32048 s pevnou...

Praktický nůž s pevnou čepelí, jehož rukojeť je vyrobena ze světlého dřeva. Součástí balení je pouzdro, které můžete podle potřeby navléknout na opasek. Celková délka nože je 20,7 cm. Materiál čepele - nerezová ocel 7Cr17MoV.

Cena 190 Kč

Nůž Albainox OCTOPUS...

Nůž s pevnou čepelí, který ocení zejména potápěči. Nůž je vložený do plastového pouzdra, které si pomocí dvou širokých popruhů připne k noze. Délka čepele - 115 mm. Materiál čepele - nerezová ocel, materiál rukojeti ABS/guma.

Cena 460 Kč

Nůž DEER s pevnou čepelí a...

Lovecký nůž s pevnou čepelí s hladkým ostřím, která je na hřbetu doplněna párákem. Rukojeť je z jeleního parohu. Celková délka nože 22,5 cm, materiál čepele - nerezová ocel 7Cr17MoV, materiál pouzdra - kůže.

Cena 1 590 Kč

Nůž dětský s pevnou čepelí...

Nůž pro děti se zaoblenou špičkou a hladkým ostřím. Součástí balení je opaskové pouzdro. Celková délka nože - 173 mm, délka čepele - 80 mm. Materiál - nerezová ocel, rukojeť dřevo, plast, kov.

Cena 530 Kč

Nůž pevná čepel Albainox...

Kvalitní taktický nůž s pevnou čepelí a hladkým ostřím. Součástí balení je černé nylonové pouzdro na opasek. Délka nože - 205 mm, délka čepele 105 mm. Materiál - nerezová ocel.

Cena 270 Kč

Nůž taktický Albainox 32340...

Taktický nůž s pevnou čepelí, s hladkým ostřím, na hřbetu čepele párák. Součástí balení plastové opaskové pouzdro. Materiál nerez ocel, rukoje%t ABS/guma. Délka nože 240 mm, délka čepele 120 mm.

Cena 390 Kč

Nůž zavírací nářaďový COYOTE

Nářaďový zavírací nůž - nůž s hladkou čepelí, nůžky, pilky, otvíráky, vývrtka, šídlo, bodce, šroubovák. Nůž je uložený v nylonovém pouzdře, které můžete navléci na opasek. Materiál čepelí - nerez ocel.

Cena 490 Kč