Seřadit podle výrobce Albainox

V kategorii se nachází 23 produktů.

Zobrazení 1-12 z 23 položek

Nůž DEER s pevnou čepelí a...

Lovecký nůž s pevnou čepelí s hladkým ostřím, která je na hřbetu doplněna párákem. Rukojeť je z jeleního parohu. Celková délka nože 22,5 cm, materiál čepele - nerezová ocel 7Cr17MoV, materiál pouzdra - kůže.

Cena 1 590 Kč

Nůž Albainox OCTOPUS...

Nůž s pevnou čepelí, který ocení zejména potápěči. Nůž je vložený do plastového pouzdra, které si pomocí dvou širokých popruhů připne k noze. Délka čepele - 115 mm. Materiál čepele - nerezová ocel, materiál rukojeti ABS/guma.

Cena 460 Kč

Nůž taktický Albainox 32340...

Taktický nůž s pevnou čepelí, s hladkým ostřím, na hřbetu čepele párák. Součástí balení plastové opaskové pouzdro. Materiál nerez ocel, rukoje%t ABS/guma. Délka nože 240 mm, délka čepele 120 mm.

Cena 390 Kč

Nůž dětský s pevnou čepelí...

Nůž pro děti se zaoblenou špičkou a hladkým ostřím. Součástí balení je opaskové pouzdro. Celková délka nože - 173 mm, délka čepele - 80 mm. Materiál - nerezová ocel, rukojeť dřevo, plast, kov.

Cena 530 Kč

Nůž pevná čepel Albainox...

Kvalitní taktický nůž s pevnou čepelí a hladkým ostřím. Součástí balení je černé nylonové pouzdro na opasek. Délka nože - 205 mm, délka čepele 105 mm. Materiál - nerezová ocel.

Cena 270 Kč

Sekera kempová ABS s pilkou...

Kempingová universální sekera. Rukojeť vyrobená s pevného ABS plastu. V rukojeti je umístěna pilka. Dodáváno včetně plastového pouzdra ve kterém je umístěno křesadlo pro rozdělání ohně. Sekera je potažena speciální úpravou. Délka cca 35cm.

Cena 1 490 Kč

Nůž Albainox 32048 s pevnou...

Praktický nůž s pevnou čepelí, jehož rukojeť je vyrobena ze světlého dřeva. Součástí balení je pouzdro, které můžete podle potřeby navléknout na opasek. Celková délka nože je 20,7 cm. Materiál čepele - nerezová ocel 7Cr17MoV.

Cena 759 Kč

Nůž taktický BLACK BEAR s...

Taktický nůž s pevnou, černěnou čepelí s hladkým ostřím. Na hřbetu čepele výrazné zoubkování, které můžete v případě nutnosti použít jako pilku. Součástí balení je plastové pouzdro. Délka čepele - 18 cm.

Cena 690 Kč

Nůž zavírací 3D PUNISHER...

Zavírací nůž s hladkým ostřím s potiskem lebky na šedočerném pozadí. Součástí nože je pojistka LinerLock a kapesní/opaskový klip. Materiál nerez ocel, rukojeť odolný hliník. Délka čepele - 9 cm.

Cena 390 Kč

Termoska BARBARIC 500 ml...

Zelená termoska o objemu 500 ml. Výška láhve 25 cm. Součástí balení je plastová karabina, která je pomocí kroužku na klíče připevněná u hrdla láhve. Velikost karabiny - cca 8,5 cm.

Cena 390 Kč