Vzduchovky a příslušenství

Vzduchovky a příslušenství

V kategorii se nachází 11 produktů.

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry

VZDUCHOVKA DAISY MODEL 25...

Replika jedné z nejslavnějších amerických zbraní – winchestrovky. Vyzkoušejte si zbraň s níž střílel i bývalý americký prezident Theodore Roosevelt.

Cena 1 690 Kč

VZDUCHOVKA HAMMERLI HUNTER...

Nejslavnější model pružinovky se spodním nátahem od německého výrobce Umarex. Mohutná pažba s ozdobnou rytinou často připomíná reálnou pušku. Hledí je vybaveno TRU-GLO systémem, což jsou světlovodné vlákna, které pomáhají se zamířením při zhoršených podmínkách.

Cena 5 990 Kč

VZDUCHOVKA HAMMERLI HUNTER...

Hammerli 750 vychází z většího modelu Hammerli 900. Rozdíl je hlavně v klasickém zalomení hlavně a menší hmotnosti. Skvělá volba pro střelce, co požadují dřevěnou pažbu a set s puškohledem. Hledí je vybaveno TRU-GLO systémem, což jsou světlovodná vlákna, které pomáhají se zamířením při zhoršených

Cena 4 690 Kč

Pistole vzduchová LOV 2...

Vzduchová pistole LOV 2, známá také pod názvem "flusbrok", kterou zná snad každý. Hlaveň je bez vývrtu. Prodejné od 18-ti let !!! Potvzením objednávky potvzujete že jste starší 18-ti let. Zbraň kategorie D.

Cena 549 Kč

Bombička CO2 12g OLEJOVÁ...

Olejové 12g CO2 bombička vhodná k péči o Vaši zbraň. Při používání klasických CO2 bombiček dochází k vysušování vnitřních částí zbraně, což může vést k netěsnostem. Aby jste těmto problémům předcházeli doporučujeme používání právě olejových bombiček, které o vaši zbraň pečují zevnitř.

Cena 55 Kč

Bombička CO2 12g ASG 1KS

Klasické CO2 12g bombičky vhodné do vzduchových zbraní. Bombičky jsou jednorázové a nelze je znovu plnit. Klasické CO2 bombičky vysušují vnitřní části zbraní, aby jste tomu předcházeli, doporučujeme po 5-10 klasických bombičkách použít jednu olejovou. Jedna bombička vydrží cca 65 výstřelů.

Cena 14 Kč

Vzduchová pistole Sig Sauer...

Nejnovější vzduchová pistole od špičkového výrobce Sig Sauer. Jedná se o dokonalou repliku Sig Sauer 1911 ve sběratelské edici We The People, která oslavuje americkou historii.

Cena 3 890 Kč

Vzduchová pistole UMAREX...

Kompaktní lehká pistole poháněná klasickou CO2 bombičkou. Pistole je tvořena odolným polymerovým rámem. Zásobníkem s vratnou pružinou pojme až 19 ocelových broků. Díky zabudované RIS liště můžeme pistoli vybavit svítilnou nebo laserem.

Cena 1 090 Kč