Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Ráže
Kapacita zásobníku/válce
Pohon
Blowback
Energie (J)
Celková délka (mm)
Hmotnost (g)
Materiál rámu/těla
Úsťová rychlost (m/s)
Filtrovat

Vzduchovky a příslušenství

Vzduchovky a příslušenství

Vzduchová pistole UMAREX TDP 45 4,5MM

Vzduchovou pistoli TDP45 charakterizují kompaktní rozměry a nízká váha. Pistole je vyrobena z odolného ABS polymeru, základní rám pistole je kovový. Vnitřní mechanismus pohání klasická bombička CO2, která se vkládá do rukojeti pistole.

Cena 1 289 Kč

Vzduchová pistole ASG BERSA Thunder 9 PRO 4,5MM

Vzduchová replika argentinské pistole Bersa Thunder 9 s CO2 systémem. Konstrukce pistole je tvořena kovovými a polymerovými díly. Povrch pistole je v matně černém provedení. Pistole se dá zajistit pojistkou proti náhodnému výstřelu.

Cena 1 249 Kč

Vzduchová pistole UMAREX HPP 4,5MM

Vzduchová pistole v celokovovém provedení. Rukojeť pistole je doplněna o černé polymerové střenky se zdrsněným povrchem. Pistoli pohání klasická 12g bombička CO2. Díky zabudovanému Blowback systému je střelba velice realistická. Ve výbavě nechybí ani manuální pojistka proti náhodnému výstřelu

Cena 2 490 Kč

Vzduchovka DAISY 105 BUCK 4,5MM

Se svou délkou pouhých 75 centimetrů je vzduchovka speciálně navržena pro mládež. Tato délka umožňuje mladým střelcům manipulovat se zbraní daleko lépe a usnadňuje výcvik.

Cena 1 190 Kč

Bombička CO2 12g OLEJOVÁ ASG 1ks

Olejové 12g CO2 bombička vhodná k péči o Vaši zbraň. Při používání klasických CO2 bombiček dochází k vysušování vnitřních částí zbraně, což může vést k netěsnostem. Aby jste těmto problémům předcházeli doporučujeme používání právě olejových bombiček, které o vaši zbraň pečují zevnitř.

Cena 55 Kč

Bombička CO2 12g ASG 1KS

Klasické CO2 12g bombičky vhodné do vzduchových zbraní. Bombičky jsou jednorázové a nelze je znovu plnit. Klasické CO2 bombičky vysušují vnitřní části zbraní, aby jste tomu předcházeli, doporučujeme po 5-10 klasických bombičkách použít jednu olejovou. Jedna bombička vydrží cca 65 výstřelů.

Cena 14 Kč

Vzduchová pistole UMAREX XBG 4,5mm

Kompaktní lehká pistole poháněná klasickou CO2 bombičkou. Pistole je tvořena odolným polymerovým rámem. Zásobníkem s vratnou pružinou pojme až 19 ocelových broků. Díky zabudované RIS liště můžeme pistoli vybavit svítilnou nebo laserem.

Cena 1 090 Kč