Filtrovat podle

Cena
Výrobce
další... méně
Ráže
Kapacita zásobníku/válce
Pohon
Blowback
Energie (J)
Celková délka (mm)
Hmotnost (g)
Materiál rámu/těla
Úsťová rychlost (m/s)
Filtrovat

Vzduchové pistole

Vzduchové pistole

Vzduchová pistole UMAREX TDP 45 4,5MM

Vzduchovou pistoli TDP45 charakterizují kompaktní rozměry a nízká váha. Pistole je vyrobena z odolného ABS polymeru, základní rám pistole je kovový. Vnitřní mechanismus pohání klasická bombička CO2, která se vkládá do rukojeti pistole.

Cena 1 289 Kč

Vzduchová pistole ASG BERSA Thunder 9 PRO 4,5MM

Vzduchová replika argentinské pistole Bersa Thunder 9 s CO2 systémem. Konstrukce pistole je tvořena kovovými a polymerovými díly. Povrch pistole je v matně černém provedení. Pistole se dá zajistit pojistkou proti náhodnému výstřelu.

Cena 1 249 Kč

Vzduchová pistole UMAREX HPP 4,5MM

Vzduchová pistole v celokovovém provedení. Rukojeť pistole je doplněna o černé polymerové střenky se zdrsněným povrchem. Pistoli pohání klasická 12g bombička CO2. Díky zabudovanému Blowback systému je střelba velice realistická. Ve výbavě nechybí ani manuální pojistka proti náhodnému výstřelu

Cena 2 490 Kč

UMAREX XBG 4,5mm

Kompaktní lehká pistole poháněná klasickou CO2 bombičkou. Pistole je tvořena odolným polymerovým rámem. Zásobníkem s vratnou pružinou pojme až 19 ocelových broků. Díky zabudované RIS liště můžeme pistoli vybavit svítilnou nebo laserem.

Cena 1 049 Kč

Vzduchová pistole LOV 2 (flusbrok)

Vzduchová pistole LOV 2, známá také pod názvem "flusbrok", kterou zná snad každý. Hlaveň je bez vývrtu. Prodejné od 18-ti let !!! Potvzením objednávky potvzujete že jste starší 18-ti let. Zbraň kategorie D.

Cena 549 Kč