Seřadit podle výrobce GANZO

V kategorii se nachází 54 produktů.

Zobrazení 1-12 z 54 položek

Zavírací nůž GANZO G616

Základní zavírací nůž Ganzo G616 s užitkovou čepelí, která je vybavená flipperem pro rychlé otevírání nože. Ostří nože je vyrobené z nerezové oceli 440, která si díky kvalitnímu kalení udržuje ostrost a snadno se ostří. Díky umístěnému na čepeli čepu, je otevíraní nože velice snadné. V otevřené pozici je nůž jištěný ověřenou pojistkou liner lock.

Cena 139 Kč

Zavírací nůž GANZO G614

Základní zavírací nůž Ganzo G614 s užitkovou čepelí, která je vybavená flipperem pro rychlé otevírání nože. Ostří nože je vyrobené z nerezové oceli 440, která si díky kvalitnímu kalení udržuje ostrost a snadno se ostří. Díky umístěnému na čepeli čepu, je otevíraní nože velice snadné.

Cena 199 Kč

Zavírací nůž GANZO G618

Základní zavírací nůž Ganzo G618 s užitkovou čepelí, která je vybavená flipperem pro rychlé otevírání nože. Ostří nože je vyrobené z nerezové oceli 440, která si díky kvalitnímu kalení udržuje ostrost a snadno se ostří. Díky umístěnému na čepeli čepu, je otevíraní nože velice snadné a rychlé. V otevřené pozici je nůž jištěný ověřenou pojistkou Liner Lock.

Cena 210 Kč

Zavírací nůž GANZO G6252 ČERNÝ

Ganzo G6252 je praktický zavírací nůž, který se skvěle hodí ke každodennímu nošení (EDC). Odolná polymerová rukojeť nabízí dobré ergonomické vlastnosti. O bezpečnost se stará pojistka Liner Lock a díky kapesní sponě můžete mít nůž neustále po ruce.

Cena 269 Kč

Zavírací nůž GANZO G733-BK

Zavírací nůž Ganzo G733 navazuje na klasické užitkové nože typu EDC. Nůž je pečlivě složený z částí, které jsou vyrobené ze speciálně vybraných materiálů. Funkční čepel a pohodlná rukojeť s texturovaným povrchem dělají z tohoto nože výjimečný model na každodenní práci. Nůž je dodávaný v elegantním balení, ve kterém je přibalený ochranný váček.

Cena 396 Kč

Multitool GANZO G104-S

Multitool Ganzo GS104-S má v sobě všechny potřebné nástroje typu EDC. Jeho další předností je nízká váha a díky malým rozměrům ho lze snadno přenášet v kapse. Uchycení nástrojů na jedné straně významně ulehčuje a urychluje manipulaci s multitoolem. Odolná rukojeť je vyrobena z hliníky. Nerezové nástroje se snadno udržují a čistí. Součástí balení je opaskové pouzdro.

Cena 429 Kč

Nůž vystřelovací GANZO G7361-BK

Automatický nůž Ganzo G7361 je nezvykle elegantní a precizně vyrobený zavírací model s funkcí rychlého otevření. Tento model má konstrukci inspirovanou noži EDC. Odolná čepel z nerezové oceli 440C je vybavená ověřenou pojistkou Button Lock.

Cena 439 Kč

Kapesní nůž GANZO G7392-BK

Ganzo G7392-BK je zavírací lovecký nůž pro každodenní nošení. Díky praktickému klipu můžete mít nůž vždy po ruce, když budete potřebovat například uříznout provázek, vyrobit si třísky pro rozdělání ohně nebo třeba kolíky ke stanu. Díky jeho rychlému otevírání a dobrým vlastnostem si jej zamiluje nejen každý zálesák či myslivec.

Cena 479 Kč

Multitool GANZO G109 MODRÝ

Odolný multitool Ganzo G109 vybavený 9 užitečnými nástroji pro každodenní práci. Multitool je tvořen kvalitní kovovou konstrukcí, která je doplněna o profilovanou rukojeť zaručující pevný a pohodlný úchop. Hlavním nástrojem multitoolu jsou pružinové kombinačky, které se pohodlně obsluhují jednou rukou. Pro uvolnění jednotlivých nástrojů je nutné nejprve multitool rozložit.

Cena 489 Kč

Zavírací nůž GANZO FIREBIRD F7551-BK ČERNÝ

Ganzo Firebird F7551-BK je kvalitní zavírací nůž v černém provedení, který se skvěle hodí ke každodennímu nošení (EDC). Rukojeť je vyrobena z velice pevného a odolného kompozitního materiálu G10 s přilnavým povrchem pro pevný a bezpečný úchop. Na konci rukojeti je umístěn otvor pro případné zavěšení nože.

Cena 499 Kč

Zavírací nůž GANZO FIREBIRD FH21-BK

Ganzo Firebird FH12 je elegantní zavírací nůž, který se skvěle hodí ke každodennímu nošení (EDC). Černá rukojeť je vyrobena z velice pevného a odolného kompozitního materiálu G10. Na jejím konci se nachází praktické poutko pro případné zavěšení nože

Cena 610 Kč